iPhone Xr

Biały iPhone XR w mega promocji

iPhone XR, według wielu osób nie jest najlepiej wycenionym przez producenta smartfonem. Dlatego też, jeśli interesuje was zakup tego konkretnego urządzenia, warto wypatrywać atrakcyjnych promocji cenowej. Co powiecie na możliwość kupna najtańszego z ubiegłorocznych smartfonów Apple za kwotę 3049 złotych?

iPhone Xr
fot. Apple

Nie zwykłem ekscytować się promocjami elektromarketów, ale w tym konkretnym przypadku zrobię wyjątek. Bowiem MediaExpert wyszedł do klientów z promocją, w ramach której iPhone’a XR można zakupić 680 złotych taniej niż w dniu premiery. Ba, w oficjalnym sklepie Apple cena w dalszym ciągu wynosi 3729 złotych. Warto więc pospieszyć się i skorzystać z promocji. Jest jednak jeden warunek.

iPhone XR 64 GB za 3040 złotych

Pierwszą kwestią, która nieco ogranicza dostępność iPhone’a XR w promocji jest wersja kolorystyczna. Oferta dotyczy wyłącznie edycji białej, która nie każdemu przypadnie do gustu. Jeśli wspomniana cecha nie robi wam większej różnicy, nie ma sensu brać pod uwagę rzeczonego warunku. Przejdźmy dalej.

iPhone XR promocja
fot. MediaExpert

Smartfon widniejący na stronie internetowej sklepu nie jest dostępny w sprzedaży wysyłkowej. Chcąc nabyć iPhone XR, należy udać się do jednego ze sklepów, w których smartfon znajduje się fizycznie. Dostępność w poszczególnych punktach sprawdzicie na stronie internetowej sklepu.

Czy warto?

Jestem obecnie na etapie testowania iPhone XR, ale wybrałem go jako mój daily driver, czyli telefon codzienny. Z pierwszymi wrażeniami, które są, rzecz jasna, pozytywne, możecie zapoznać się w moim osobnym wpisie. Na pełną recenzję musicie niestety poczekać, ale jeśli naprawdę rozważaliście zakup XR-a w wersji 64 GB, teraz jest ku temu świetna okazja.

Pozostałe urządzenia Apple, w tym iPhone’y oraz iPady znajdziecie na Vipelektrogadzet.

Źródło

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....