Bitwa o Jakku – weź udział w wydarzeniach, których efekty zobaczysz w filmie „Star Wars: The Force Awakens”

Już od 18 grudnia polscy fani mogą obejrzeć „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” – siódmy epizod kultowej space opery autorstwa George’a Lucasa. Z okazji premiery filmu wcześniej na rynku zadebiutował pierwszy dodatek DLC przygotowany z myślą o sieciowej strzelance „Star Wars: Battlefront”.

„Star Wars: Battlefront” na rynku pojawił się 17 listopada tego roku. Oceny branżowych krytyków wahają się miedzy 60-90 punktów na 100, natomiast głównym zarzutem graczy jest to, że produkcja studia „EA DICE” to tylko platforma do DLC. Od 8 grudnia podstawowa wersja poszerzyła się o nową zawartość. „Battle of Jakku” specjalnie z okazji premiery filmu „Star Wars: The Force Awekenes” udostępniony za darmo użytkownikom pecetów jest pierwszym dodatkiem DLC stworzonym z myślą o trzeciej odsłonie rozgrywającej się w uniwersum „Gwiezdnych Wojen” serii strzelanin FPP.

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku podstawki, za powstanie dodatku odpowiada zespół rodem ze Szwecji „EA DICE”. Osoby, które zdecydowały się zakupić grę „Star Wars: Battlefront” w wersji na PC jeszcze przed jej premierą, otrzymały dostęp do opisywanej dodatkowej zawartości tydzień wcześniej niż pozostali gracze. Co zawiera pierwsze DLC? „Bitwa o Jakku” wprowadza dwie nowe mapy przeznaczone do rywalizacyjnych rozgrywek wieloosobowych, które osadzone zostały na pustynnej planecie Jakku, zlokalizowanej na Zewnętrznych Rubieżach.

Dodatek wprost nawiązuje do scenariusza najnowszego, VII epizodu „Gwiezdnych Wojen” i jest jego niejako prequelem. Twórcy pozwolili nam wziąć udział w bitwie, która miała miejsce 29 lat przed wydarzeniami znanymi nam z „Przebudzenia Mocy”, a jej skutki w postaci cmentarzyska gigantycznych statków kosmicznych, robotów i maszyn możemy właśnie obejrzeć w najnowszym obrazie z cyklu „Star Wars”.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7/8//10 (64-bit),
  • Procesor: Intel Core i3 6300T 3.30 GHz,
  • Pamięć operacyjna: 8 GB,
  • Dysk twardy: 40 GB,
  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce 660 GTX lub Ati Radeon HD 7850.

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7/8//10 (64-bit),
  • Procesor: Intel Core i5 6600 3.9 GHz,
  • Pamięć operacyjna: 16 GB,
  • Dysk twardy: 40 GB,
  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 970 lub Ati Radeon R9 290.

http://www.youtube.com/watch?v=qQMKzFKJeIY

Czy wspomniany dodatek spełnił oczekiwania graczy? Zapraszamy do wyrażenia swojej opini w komentarzach.

Źróło: EA Polska

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie kupicie grę „Star Wars: Battlefront” w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...