BlackPods

BlackPods, czyli odpowiedź na białe Apple AirPods

Wielu użytkowników zainteresowanych kupnem słuchawek Apple AirPods rezygnuje z zakupu z powodu ograniczenia wersji kolorystycznych do jednej – białej. A jeśli powiem, że pojawił się czarny, matowy wariant? Poznajcie BlackPods.

BlackPods

Akcesoria dodawane do zestawów sprzedażowych urządzeń Apple są białe, koniec, kropka. Niezależnie od tego, o jakim sprzęcie mówimy oraz jaka jest jego wersja kolorystyczna, dodatki w postaci ładowarek, kabli oraz słuchawek będą białe. Polityk sadowników w tym zakresie jest sztywna i nie zanosi się na zmiany. Oczywiście możemy zdecydować się na akcesoria zamienne, ale dla ortodoksyjnych fanów marki jest to rozwiązanie nie do przyjęcia. Cóż więc zrobić? Rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki.

BlackPods – czarne Apple AirPods

Firma BlackPods oferuje usługę „oklejania” słuchawek AirPods matową powłoką. Jest ona odporna na czynniki zewnętrzne w tym zarysowania. Wysoka jakość oraz ręczne wykańczanie – brzmi świetnie, prawda? Nie każdy przełknie jednak koszt 99 dolarów, bo tyle trzeba zapłacić za rzeczoną usługę. Razem z ceną słuchawek (159 dolarów) daje to aż 258 dolarów.

Myślicie, że to dużo? Możecie zaoszczędzić dodatkowe 10 dolarów, pod warunkiem, że „BlackPods”, czyli czarne AirPods kupicie u wspomnianego usługodawcy. Niby niewiele, ale 40 zł w kieszeni przyda się zawsze.

Nie dla psa kiełbasa, czyli sprawa polska

Skoro jesteśmy przy złotówkach, warto odnotować, że BlackPods kupimy jedynie w USA. Polacy mogą o usłudze co najwyżej pomarzyć. Przynajmniej do czasu…

Jestem przekonany, iż nasi rodzimi spece od Apple szybko wprowadzą na nasz rynek podobne rozwiązanie. Zasadniczo oklejania iPhone’ów jest już na porządku dziennym, dlaczego więc nie można by było podobnie potraktować akcesoriów?

W zasadzie widzę tylko jedno przeciwwskazanie. Ktoś musi iść w ślady tytułowej firmy i poza samym materiałem zaoferować naklejenie go na produkt. Zakup foli to nie problem, jednak jej aplikacja może stanowić nie lada wyzwanie dla osoby o kiepskich zdolnościach manualnych. Cóż, wobec tego pozostaje nam jedynie czekać lub uśmiechnąć się do rodziny tudzież znajomych z USA.

Źródło: BlackPods

Dodaj komentarz

3833 More posts in artykuły category
Recommended for you
Vivo X30 Pro
Rynek smartfonów w 2023 roku

2023 rok będzie przełomowym momentem dla rynku smartfonów. W ciągu najbliższych kilku lat możemy spodziewać...