Google Pixel

W drugiej generacji Google Pixel pojawi się tańszy wariant modelu

Google Pixel rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Co ciekawe, dzieje się to pomimo niskiej dostępności oraz wysokiej ceny urządzenia. Aż strach pomyśleć o przyszłej skali sukcesu drugiej generacji serii, w której pojawi się model tańszy.

Google Pixel

Do sieci wyciekło kilka informacji dotyczących urządzeń będących bezpośrednią kontynuacją linii Google Pixel. Wiadomości, choć skromne są ciekawe, ale tylko jedna z nich może okazać się bombą. Tak, bombą, dzięki której oszaleją słupki sprzedaży. Nie przesadzam. Jeśli już teraz wyniki są więcej niż dobre, po wprowadzeniu tańszego wariantu sztandarowca może być tylko lepiej.

Tani Google Pixel

Tani, a właściwie tańszy przedstawiciel linii (Pixel 2B) może zadebiutować razem z wersją podstawową już na początku czwartego kwartału 2017, gdyż właśnie wtedy Google zwykł pokazywać światu swoje (lub tworzone przy współpracy) najnowsze dzieła. Nie wiadomo jeszcze, na jakie ustępstwa konstrukcyjne czy programowe pójdzie gigant, lecz typuje tutaj oszczędności w kwestii ekranu, procesora, RAM oraz przedniej kamery do selfie.

Co z aparatem głównym? Tenże element stanowi jedną z głównych sił napędowych Pixeli. Firma nie skupia się wyłącznie na papierze i liczbie megapikseli. Tym razem za cel obrano prostotę użytkowania i usprawnienie zdjęć w kiepskich warunkach oświetleniowych.

Co jeszcze wiadomo o nadchodzących Pixelach?

Najprawdopodobniej będą one wyposażone w układ Qualcomm Snapdragon 835. Mówi się także o możliwości zastosowanie chipsetów Intela, co oznacza, że w zależności od wersji sprzętu, może trafić do niego odmienne CPU. Urządzenia zgodnie z obecnie panującym trendem powinny być też wodoodporne.

Źródło: 9to5Google

Dodaj komentarz

3833 More posts in artykuły category
Recommended for you
Vivo X30 Pro
Rynek smartfonów w 2023 roku

2023 rok będzie przełomowym momentem dla rynku smartfonów. W ciągu najbliższych kilku lat możemy spodziewać...