Smartfon Blackview BV6000

Blackview BV6000 – z wiertarką na smartfona

Blackview BV6000 to wyjątkowo wytrzymały smartfon, który wydaje się być niezniszczalny. A tak przynajmniej wygląda na przeprowadzonym teście.

Smartfon Blackview BV6000

Marka Blackview nie jest wprawdzie za bardzo rozpoznawalna poza Chinami, ale jej wytwory można znaleźć nawet w Polsce. Nie byłoby źle, gdyby ich nowy model, czyli BV6000 zawitał do naszych sklepów, bo smartfon będzie należał do tych, które są w stanie znieść naprawdę bardzo dużo. I choć na rynku można znaleźć wiele modeli z wodoodpornością czy takich, które zniosą upadek z kilkudziesięciu centymetrów na beton, to ten smartfon może rozbijać orzechy. I to za pomocą wyświetlacza.

Firma udostępniła w sieci film z testów i Blackview nie byłoby sobą, gdyby video nie było widowiskowe. Przyzwyczailiśmy się już do crash testów, które pokazują zrzucanie smartfonów ze schodów, z budynków, a nawet przejechaniu po nich czołgiem (jak miało to miejsce w przypadku LG V10). Rzadko kiedy mamy możliwość zobaczenia tego, co pokazali właśnie Chińczycy. No bo komu przyszłoby do głowy położyć na ekranie telefonu orzech, a następnie drugim, takim samym smartfonem, rozbić go w drobny mak. I tak, Blackview BV6000 dalej działał.

http://www.youtube.com/watch?v=UZDDGG0ehaw

To nie jedyne, co udało się zaserwować słuchawce. Wbijanie gwoździ w kawałek dość twardego drewna? Proszę bardzo. Na ekranie nie widać nawet odprysków, nie mówiąc już o jakichś pęknięciach (wiadomo, te są dla mięczaków). A co powiecie na jeżdżenie po wyświetlaczu wiertłem? Jeżeli jeszcze was to nie boli, to możecie zobaczyć jak orzechy nie są rozbijane za pomocą drugiego telefonu, ale z użyciem młotka. Czy mamy mówić, że nie zawsze udawało się trafić bezpośrednio w owoc. Wyniki są rewelacyjne, bo nie dość, że Blackview BV6000 wyszedł niemal bez szwanku (lekkie ryski), to cały czas działał.

To zaleta pokrycia 4,7 calowego wyświetlacza Gorilla Glass 3, które zostało odpowiednio jeszcze obrobione. Smartfon jest oczywiście wodo i pyłoodporny, a upadek z wysokości jest mu niestraszny. Do tego dochodzi jeszcze np. barometr czy GPS. Dodatkowo smartfon ma bardzo dobrą specyfikację. Ośmiordzeniowy MediaTek MT6755 (2 GHz), 3 GB RAM oraz 32 GB ROM. Na pokładzie Android 6.0 i akumulator o pojemności 4500 mAh. Premiera urządzenia pod koniec maja.

Źródło: Blackview
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6489 More posts in News category
Recommended for you
Jak dbać o piekarnik: kilka porad, które realnie ułatwią życie w kuchni

Piekarnik to serce każdej kuchni, niezastąpione narzędzie w rękach zarówno amatorów, jak i profesjonalnych kucharzy....