Błąd CE-34878-0 – kasuje sejwy, utrudnia odpalenie gier i może zaatakować z zaskoczenia

Konsola PlayStation 4 znowu śni się po nocach użytkownikom, a to za sprawą błędu utrudniającego życie graczom.

Pierwsze pojawienie się błędu, o oznaczeniu CE-34878-0, zwiastuje poważne problemy. Kiedy da nam o sobie znać po raz pierwszy, możemy być niemal pewni, że będzie uprzykrzał nam życie coraz częściej. Ciekawostką pozostaje fakt, że temat z nim związany przewija się na forum już od zeszłego roku, a Sony jak dotąd nie znalazło na tę przypadłość jednoznacznego i stałego rozwiązania. Kod błędu praktycznie nie ominął żadnej wydanej do tej pory na nową konsolę Japończyków produkcji. Pojawia się zarówno w wersjach pudełkowych, jak i grach z dystrybucji cyfrowej (NBA 2K14, Battlefield 4, FIFA 14, Call of Duty: Ghosts i inne). Najlepsze jest to, że potrafi nas zaskoczyć nie tylko podczas partyjki w grę, ale i przy zwykłym przeglądaniu obrazków z produkcji czy wyciąganiu płyty z konsoli.

http://www.youtube.com/watch?v=KDpvM49VsZY

Przyjrzyjmy się zatem, z czym przyjdzie nam się mierzyć? Otóż błąd oznaczony kodem CE-34878-0 powoduje zwiechę aplikacji. Na oficjalnym forum PlayStation znajdziemy informacje, że problem ten można rozwiązać restartując grę. Jednak według użytkowników sposób, ten nie jest w stu procentach skuteczny. Oficjalne stanowisko Sony w tej sprawie brzmi następująco: – „Prosimy zamknąć aplikację i zainstalować najnowsze aktualizacje systemu oraz gry”.

Jeśli błąd powróci, powinniśmy zatroszczyć się o kopie naszych stanów gry i… przywrócić konsolę do stanu pierwotnego przy pomocy opcji Inicjalizacja z menu Ustawienia. Jak informowaliśmy wcześniej recepta japońskiego koncernu nie pomaga wszystkim zainteresowanym. Oświadczenie Sony, że firmie znana jest ta przypadłość PS4 i bada jej przyczyny nie uspokoiła użytkowników konsoli, gdyż sprawa ciągnie się zdecydowanie za długo, a jej finału nie widać.

Wpadliście na jakieś skuteczniejsze rozwiązanie?

Źródło: joystiq.com

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...