ZTE Blade G Lux

Blade G Lux – sprawdźmy co oferuje nowy budżetowiec ZTE

Tytułowy smartfon, skierowany do mniej wymagającego klienta zadebiutuje na rynku europejskim w kwocie ok. 100 dolarów. Czy warto się nim zainteresować?

ZTE Blade G Lux

Powiedzmy sobie wprost – Blade G Lux jest modelem tanim, naprawdę tanim, a co za tym idzie jego konfiguracja nie należy do najmocniejszych. To zrozumiałe, gdyż w przypadku innych budżetowców sytuacja przestawia się podobnie.

Z drugiej jednak strony, nawet niewymagający klient chciałby być choć trochę „na czasie”. ZTE najwyraźniej zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też w opisywanym telefonie znajdziemy najnowszą wersję Androida (KitKat), która poza kilkoma „ficzerami”, wywiera pozytywny wpływ na wydajność urządzenia. Do rzeczy:

Słuchawka została wyposażona w rozsądnych wymiarów 4.5-caowy ekran, pracujący w rozdzielczości 480 x 854 pix, dwurdzeniowy procesor MediaTek 6572KK, taktowany zegarem 1.3 GHz oraz 512MB pamięci RAM.

Zdjęcia wykonane 5 Mpix głównym lub 2 Mpix aparatem przednim zapisać można na 4GB pamięci flash, lub na karcie pamięci, gdyż producent zdecydował się umieścić w telefonie takowe gniazdo. Poniżej pełna specyfikacja techniczna:

– wymiary: 132 mm x 66 mm x 9,1 mm;

– procesor: dwurdzeniowy MediaTek 6572KK, 1.3 GHz;

– wyświetlacz: 4,5-calowy (480×854 pikseli);

– system operacyjny: Android 4.4.2.;

– główna kamera 5Mpix (AF, flesz) 

– przednia kamera: 2 Mpix;

– bateria: 1850mAh;

– pamięci operacyjna: 500 MB;

– wbudowana pamięć: 4 GB;

– inne funkcje: GPS, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0,

Zważając na cenę (100 dolarów) oraz aktualną wersję systemu – Blade G Lux wydaje się naprawdę ciekawą propozycją, dla osób szukających niedrogiego telefonu.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...