jaf 09

Legendarna seria powraca!

Nadchodzi Jagged Alliance Flashback, następca serii Jagged Alliance – jednej z najlepszych strategicznych gier turowych. Wersja beta gry jest już dostępna na platformie Steam w formie wczesnego dostępu.

jaf 09

Wczesny dostęp pozwala osobom, które zdecydują się na zakup, na natychmiastowe przeniesienie się w świat wojen najemników oraz udział w tworzeniu gry poprzez zintegrowany formularz umożliwiający kontakt z twórcami. W tym momencie zakup oznacza również otrzymanie małego prezentu od developerów, a mianowicie pierwszej serii cyklu Jagged Alliance w wersji Gold oraz poprzedniego tytułu tego studia, czyli Space Hulka.

Twórcy, studio Full Control, planują zachowanie koncepcji znanej z pierwszej i drugiej części cyklu, czyli połączenia strategii turowej  z dość rozbudowanymi elementami RPG.  Na tę chwilę gotowa jest większość sektorów, system walki, edytor map oraz kilkanaście questów. Developer udostępnia na bieżąco aktualizacje, przez co z dnia na dzień ukazuje się nam pełniejszy obraz rozgrywki.

Osobiście polecam trailer, który w dość humorystyczny sposób, przedstawia główne koncepcje gry.

http://www.youtube.com/watch?v=iTYLBQ_lq2A

Gra w tym momencie jest dość toporna, lecz wszystko wskazuje na to, iż do końca tego roku seria doczeka się godnego następcy.

Więcej informacji: http://www.jaggedallianceflashback.com/

Źródło: Steam

Dodaj komentarz

291 More posts in pc category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...