You are here
Brothers: A Tale of Two Sons – doceniona przygodówka trafia na PS4 oraz XBox One News 

Brothers: A Tale of Two Sons – doceniona przygodówka trafia na PS4 oraz XBox One

Szwedzkie studio „Starbreez”, do tej pory mocno kojarzone z grami akcji, dorobiło się również produkcji w spokojniejszych klimatach. W roku 2013 na platformy trafiło „Brothers: A Tale of Two Sons”. Od zeszłego tygodnia z tytułem zapoznać się mogą także użytkownicy najnowszych generacji konsol „Microsoftu” oraz „Sony”.

Brothers slide 1

„Brothers: A Tale of Two Sons” okazało się niemałym sukcesem. Gra została doceniona zarówno przez branżowych ekspertów – co pozwoliło jej na wywalczenie wielu prestiżowych nagród, w tym: „Bafta” czy „VGX” – jak i samych zainteresowanych, czyli graczy.

To, czym wyróżnia się wspomniany tytuł na tle konkurencji, to możliwość objęcia kontroli nad dwoma postaciami, których zadaniem jest współpracować ze sobą. Głównym celem rozgrywki jest odnalezienie przez braci „Wody życia”, jedynego lekarstwa, które jest w stanie pomóc ich schorowanemu ojcu. Twórcy postawili przed nami wiele zagadek i łamigłówek oraz pojedynków z bossami, które wymagają od braci ścisłej współpracy, za co właśnie my jesteśmy odpowiedzialni. Pewną ciekawostką jest fakt, że każdy z braci posiada paletę innych cech charakteru, co ma niemałe znaczenie w przypadku dalszych postępów w grze. Te różnice są doskonale widoczne w rozmowie z napotkanymi NPC-ami, którzy udzielą użytecznych nam informacji tylko jednemu z braci. Podczas naszych wyborów często będziemy musieli wykazać się zmysłem obserwacyjnym.

http://www.youtube.com/watch?v=DB8xPl9Kxtc

Po użytkownikach PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360 przyszła pora na to, aby za sprawą firmy „Techland” z produkcją zapoznali się również właściciele PS4 i XOne. Sugerowana cena wersji na obie konsole ustalona została na kwotę 99,90 zł, a w zestawie oprócz samej gry znajdziemy także: grafiki koncepcyjne, komentarz twórców „Brothers” i ścieżkę dźwiękową.

Źródło: Techland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór konsol i gier w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Related posts

Leave a Comment