You are here
By innovation only — premiera nowych iPhone’ów zapowiedziana artykuły News Wydarzenia 

By innovation only — premiera nowych iPhone’ów zapowiedziana

Stało się. Apple, tym razem oficjalnie potwierdziło termin konferencji, na której poznamy najnowsze urządzenia ze stajni giganta z Cupertino. Impreza pod nazwą „By innovation only” za sprawą nietypowego zaproszenia zapowiada się nad wyraz ciekawie.

By innovation only
fot. Apple

Poznaliśmy termin jesienniej konferencji Apple. Firma pokaże na niej trzy nowe iPhone’y — iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro (Max) i iPhone 11. Ostatni z wymienionych smartfonów to następca modelu XR i to właśnie on może okazać się najmocniejszym punktem prezentacji.

Apple zapowiada konferencję „By innovation only”

Konferencja wystartuje o godzinie 19:00 czasu polskiego i będzie można ją śledzić online za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej Apple. Transmisja z Steve Jobs Theater w Cupertino skupi się przede wszystkim na nowych iPhone’ach, o których więcej możecie przeczytać TUTAJ. Mnie, co może niektórych dziwić, najbardziej interesuje następca modelu XR, bo to wbrew pozorom w nim mogą znaleźć się „największe zmiany”. Np. w kwestii kolorystyki, do której nawiązuje grafika z zaproszenia dla mediów.

Swoją obecność na konferencji zaznaczą również nowy Apple Watch series 5 oraz (prawdopodobnie) MacBoook 16. Firma z pewnością poruszy temat nowych systemów oraz usług, których znaczenie wzrosło w ostatnim roku.

https://twitter.com/JohnPaczkowski/status/1167106643290492929

Ciężko powiedzieć natomiast, jak zostaną wycenione nowości. Jeśli wierzyć doniesieniom, ceny będą prezentować się podobnie do zeszłorocznych w chwili startu, ale czuję w kościach, że Apple zaskoczy wszystkich i w tym roku nieco poluzuje koszt zakupu. To byłoby świetnym ruchem, nawet jeśli obniżka dotyczyłaby jedynie następcy modelu XR. Przystępny cenowo produkt z pewnością przekonałby do siebie nowych klientów, a także osoby, które ze względu na wysoki koszt upgrade’u, odwlekają moment zakupu smartfona możliwie długo.

Smartfony i komputery Apple znajdziecie na Vipelektrogadzet.

Źródło: 9to5mac

Related posts

Leave a Comment