You are here
Wystartowały zapisy do beta testów Call of Duty: Mobile mobile News 

Wystartowały zapisy do beta testów Call of Duty: Mobile

Koniec oczekiwań. Możemy zapisywać się już na beta testy gry Call of Duty: Mobile. Produkcja zawita zarówno do Androida, jak i iOS. Nie warto więc zwlekać z rejestracją w programie.

Call of Duty: Mobile
fot. Activision

COD to tytuł legenda. Gracze z całego świata od wielu lat uważają serię za jedną z najbardziej udanych w historii gamingu. Biorąc pod uwagę liczne kontynuacje Call of Duty, nie sposób się z tym nie zgodzić. Teraz, wraz z rozwojem znaczenia rynku mobilnego, Activision decyduje się na stworzenie mobilnej odsłony tejże produkcji.

Call of Duty: Mobile — zapisy

O grze pisaliśmy już wcześniej, jednak w tekście zabrakło konkretów związanych z udostępnieniem COD: Mobile, choćby w wersji testowej. Teraz wszystko staje się jasne i osoby chcące zakosztować procesu testowego, który będzie miał wpływ na końcowy kształt gry, mają ku temu okazję. Wystarczy odwiedzić stronę twórców i dokonać stosownej rejestracji.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nie będzie to nieprzyzwoicie rozbudowana produkcja premium, a gra skupiona na trybie multiplayer. Gracze będą mogli wybierać pomiędzy scenariuszami takimi jak Deathmatch, Frontline, Hardpoint, czy drużynowy Deadmatch. Nie wszystkie tryby będą w pełni darmowe, ale tego można było się po produkcji mobilnej spodziewać.

Gra, w pełnej wersji dostępnej dla wszystkich zadebiutuje jeszcze w tym roku. Nie znamy jednak ostatecznego terminu rozpoczęcia procesu dystrybucji. Jeśli więc zamierzacie sprawdzić, jaką zabawę dostarcza COD: Mobile, powinniście dołączyć do programu testowego.

COD: Mobile sprawdzi się na wydajnych urządzeniach, które możecie znaleźć pod tym adresem.

Źródło: Activision

Related posts

Leave a Comment