Cavill jako Wiedźmin

Cavill jako Wiedźmin na pierwszym wideo. Maciej Musiał w obsadzie.

Rzadko który serial od Netflix tak mocno rozgrzał internetową społeczność, jak Wiedźmin. Przynajmniej tak stało się na „naszym podwórku”, ale także poza granicami Polski dało się słyszeć głosy mało pochlebne. Dziś już wiemy, jak prezentuje się Henry Cavill jako Wiedźmin. Netflix opublikował pierwszy materiał wideo.

Cavill jako Wiedźmin

Zdjęcia do serialu na podstawie powieści oraz opowiadań Andrzeja Sapkowskiego mają zaraz rozpocząć się na Węgrzech. Oznacza to, że w najbliższych miesiącach możemy oczekiwać wysypu materiałów, które będą zdradzały w którą stronę podąża produkcja. O samej fabule nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, bo choć ma być ona oparta na opowiadaniach pisarza, to przecież nic nie musi oznaczać. Odstępstwa od pierwowzoru na pewno się pojawią, choć zapewne większość fanów wolałaby, żeby były one jak najmniejsze.

Cavill jako Wiedźmin

Aktor obsadzony w głównej roli, dziś na swoim koncie na Instagramie podzielił się krótkim materiałem wideo. Zapewne pochodzi on ze zdjęć próbnych i finalny wygląd postaci może jeszcze ulec zmianie. Henry Cavill jako Wiedźmin prezentuje się wyjątkowo dobrze. Można mu jedynie zarzucić to, że jest zbyt… wymuskany. To oczywiście dlatego, że materiał prawdopodobnie nie został jeszcze podany obróbce kolorystycznej. Charakteryzacja także nie wydaje się jeszcze do końca nałożona. Cavill jako Wiedźmin prezentuje się jednak więcej, niż przyzwoicie.

Duża część fanów obawiała się tego, jak poradzi sobie aktor w roli Geralta z Rivii. Wątpliwe jest jednak to, żeby ten krótki materiał rozwiał ich wątpliwości. Zbyt mało pokazano, choć i tak powinniśmy się cieszyć. W końcu zdjęcia do serialu Netflix dopiero co się rozpoczynają, a my już możemy obejrzeć jego małą „zajawkę”. Jesteśmy przekonani, że Netflix przyłoży się do produkcji i będzie to jeden z tych seriali, które wywołają w nas niemałe emocje. Nie tylko dlatego, że oparty jest na twórczości polskiego autora.

View this post on Instagram

#Geralt #TheWitcher #Netflix @Netflix

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

Nowi aktorzy w obsadzie

Dzisiejszy dzień przyniósł także informacje o tym, kto zagra kompana Geralta. Jaskier, bo o nim mowa, części osób może kojarzyć się z polskim aktorem Zbigniewem Zamachowskim. W końcu to on wcielił się w postać, kiedy powstawała pełnometrażowa wersja filmu. Filmu o którym chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Jednak tym razem rolę Jaskra powierzono aktorowi z Wielkiej Brytanii. Jest nim Joey Batey, który grał m.in. w serialu Templariusze. Ciekawe jest to, że aktor jest dość młody wiekiem, choć w powieściach miał on około 40 lat. Cóż, zobaczymy jak to wyjdzie w serialu.

Kolejną interesującą osobą w obsadzie, jest Maciej Musiał. Aktor tym samym wystąpi już w kolejnej produkcji Netflix, bo przecież można będzie go obejrzeć w produkcji 1983. Ta pojawi się w serwisie pod koniec listopada. W serialu Wiedźmin, Maciej Musiał wcieli się w postać Sir Lazlo o której nie wiemy jeszcze nic. W obsadzie znajdą się jeszcze:

Rebecca Benson – Marilka
Shane Attwooll – Nohorn
Luke Neal – Vyr
Matthew Neal – Nimir
Tobi Bamtefa – Danek
Sonny Serkis – Martin
Roderick Hill – Fletcher
Inge Beckmann – Aridea
Charlotte O’Leary – Tiffania
Natasha Culzac – Toruviel
Amit Shah – Torque
Tom Canton – Filavandrel

Premiera serialu Wiedźmin zapowiedziana została na 2019 rok. Będzie oglądać?

Urządzenia, które pozwolą wam oglądać Netflix bez żadnych problemów, znajdziecie w naszym sklepie internetowym pod tym adresem.

Źródło: Netflix / Informacja prasowa

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...