PlayStation Plus na listopad – mocne tytuły

Usługa abonamentowa od Sony często wywołuje w graczach skrajne emocje. Z jednej strony mamy „darmowe” tytuły, które pojawiają się w miesięcznych odstępach, ale z drugiej sam koszt subskrypcji dla wielu jest zbyt wysoki. Czy PlayStation Plus na listopad jest na tyle dobry, żeby przekonać tych niezdecydowanych do wykupienia subskrypcji?

PlayStation Plus na listopad

Tytuły, które pojawią się w ofercie PlayStation Plus na listopad będą udostępnione do ściągnięcia od 6 dnia miesiąca. Dzieje się to bowiem zawsze w pierwszy wtorek, a i tym razem nie mogło być inaczej. Czy warto było czekać na ogłoszenie nowych tytułów. Zdecydowanie tak, choć tak naprawdę poznaliśmy je dużo wcześniej. Mniej więcej w połowie października wyciekł baner internetowy, który informował o tytułach w kolejnym PS Plus. I okazało się, że był w pełni prawdziwy.

PlayStation Plus na listopad

Pierwszym i chyba najciekawszym z tytułów, które pojawią się w PlayStation Plus na listopad, jest Yakuza Kiwami. To produkcja za którą stoi znana wszystkim Sega, a sama seria Yakuza zdążyła przez lata swojej bytności na rynku zebrać dużą bazę oddanych fanów. Gra często porównywana jest do Grand Theft Auto, ale z tytułem od Rockstar łączy ją niewiele. Yakuza Kiwami to faktycznie opowieść o świecie przestępczym, ale osadzona w japońskich realiach i tamtejszej kulturze. Nie mamy też tutaj tak dużych, otwartych przestrzeni jak w przypadku GTA.

Yakuza to tytuł w dużej mierze oparty na fabule, a nie na zwiedzaniu miasta czy pobocznych zadaniach. Warto jednak dodać, że Yakuza Kiwami to remake oryginalnej gry, która wyszła jeszcze w 2005 roku na PlayStation 2. Oczywiście gra została odpowiednio odświeżona i na pewno przyniesie graczom wiele godzin przyjemnej rozgrywki.

Kolejnym tytułem, który trafi na PlayStation 4, będzie Bulletstorm: Full Clip Edition. Produkcja zapewne dobrze znana wszystkim fanom nietypowych strzelanek. Wersja na PlayStation 4 to także nie produkt pierwszej świeżości, a remaster produkcji polskiego studia People Can Fly z 2011 roku. Gra wyróżnia się podejściem do zdobywania kolejnych punktów, bo nie jeden raz przyjdzie nam efektownie wykańczać przeciwników i np. wystrzeliwać ich w powietrze, by później ich dobić. Jeżeli ktoś nie miał przyjemności sprawdzić Bulletstorm w praktyce, to w listopadzie będzie miał ku temu okazję.

Inne platformy

Sony nie zapomina oczywiście o swoich pozostały platformach i dla nich także przygotowało ciekawe tytuły. Na konsolę PlayStation 3 pojawią się Jackbox Party Pack 2 oraz Arkedo Series. W obu przypadkach mówimy o raczej starszych tytułach, które mogą spodobać się fanom nieskomplikowanych zabaw. Niemniej warto je wypróbować, skoro już nadarza się okazja. Sony Vita to już Burly Men At Sea, czyli opowieść o rodzie… rybaków. Specyficzna grafika i fabuła sprawiły, że tytuł został wybrany przez magazyn Time, jako jeden z najciekawszych w 2015 roku. Kompilację zamyka Roundabout, czyli dość prosta gra polegająca na jeżdżeniu.

Konsole oraz gry, znajdziecie w naszym sklepie internetowym wchodząc pod ten adres.

Źródło: PlayStation / YouTube

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...