Cellar – Pierwsza gra od Vertical Skull Games

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałaby gra stworzona przez ludzi, którzy na co dzień zajmują się testowaniem gier wideo? Oto przed Wami Cellar – przygodówka osadzona w klimacie horroru, którą wzbogacono o elementy gry logicznej.

Rok 2016 wita nas miłą informacją, oto bowiem w Warszawie narodził się Vertical Skull Games, który już na dzień dobry przedstawia nam swoją pierwszą produkcję, grę Cellar. Stworzono ją za pomocą programu GameMaker: Studio i jest dostępna na PC, Mac i Linux. A o co w niej chodzi? Zadaniem gracza jest odnalezienie ukochanego pluszowego misia o imieniu Blackbear the Pirate, zaś aby tego dokonać sterować będziecie małą dziewczynką Lily, do której należy zguba. Na Waszej drodze czekają pomieszczenia tytułowej piwnicy, do których musicie odnaleźć klucze.

Cellar jest grą kolorową, wykonaną z dbałością o piksele. Zadbano również o sztuczną inteligencję przeciwników, dzięki czemu rozgrywka szybko się nie znudzi. Na miłośników zadań i sekretów również czekają niespodzianki. A wszystko to w oprawie rodem z horroru, z nastrojową muzyką i odpowiednimi dźwiękami.

http://www.youtube.com/watch?v=l4QgP7CaG5Y

Produkcja zapowiada się ciekawie i mam nadzieję, że osiągnie sukces. W tym miejscu pozostaje mi pogratulować Kamilowi, Konradowi i Łukaszowi gry i życzyć im, by ta i kolejne produkcje Vertical Skull Games miały swoich oddanych fanów. 

Opis gry dostępny jest na platformie Steam, a więcej informacji na jej temat można uzyskać na oficjalnym profilu Facebookowym Vertical Skull Games

 

Źródło: Steam 

Źródło grafiki: j.w.

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...