You are here
Nowe oblicze Snapchata News 

Nowe oblicze Snapchata

Snapchat jest aplikacją bijącą rekordy popularności. Swego czasu dziennie wyświetlano więcej plików video jednego dnia przez ten program niż przy użyciu YouTube’a. Teraz szykują się duże zmiany, które mogę zmienić apkę w komunikator z prawdziwego zdarzenia.

snapchat

Już niebawem Snapchat zaoferuje nam znacznie więcej niż wysyłanie zdjęć czy krótkich plików video. Będziemy mogli wykonywać przez niego połączenia głosowe, a także video. Oczywiście dalej pozostanie funkcja chatu i wysyłania Snapów. Funkcjonalność aplikacji znacznie się zwiększy. Jest to duża zmiana na plus. Mam nadzieję, że nie będzie dużej ilość błędów, które zdarzają się czasem po aktualizacjach. W związku ze zwiększeniem ilość funkcji, Snapchat otrzyma również nowy wygląd. Zmiany dotyczące designu zostały dostrzeżone przez developerów, którzy przeszukali kod aplikacji. Możliwe, że już niebawem zobaczymy nowego Snapchata, po którejś z aktualizacji. Zmodernizowany interfejs pozwoli na sprawniejsze korzystanie ze starszych funkcji aplikacji oraz wykorzystanie tych, które dopiero zostaną wprowadzone.

Facebook ze swoim Messengerem mogą mieć konkurencję w świecie mobilnych komunikatorów. Snapchat cieszy się dużą popularnością głównie wśród młodych użytkowników, jednak starsi coraz częściej po niego sięgają. Co ważne, aby z niego korzystać, nie potrzebujemy konta na FB. Nowe funkcje programu sprawiają, że jest on jeszcze bardziej atrakcyjny. Ma także zmieniony interfejs. WhatsApp również przechodzi metamorfozę, a jest to aplikacja należąca do Facebooka. Czyżby szykowała się rewolucja na w świecie komunikatorów? Aby to stwierdzić, musimy poczekać na nowe wersje Snapa i WhatsAppa, ale z pewnością pozycja Messengera jest zagrożona.

 
źródło: theverge 

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.


Related posts

Leave a Comment