You are here
Cena Oppo Reno 2 w Polsce – jest dobrze, a nawet lepiej niż dobrze artykuły News 

Cena Oppo Reno 2 w Polsce – jest dobrze, a nawet lepiej niż dobrze

Dziś Oppo postanowiło zrobić niemałą niespodziankę swoim fanom w naszym kraju, bo ogłosiło, ile będzie wynosić cena Oppo Reno 2 oraz Oppo Reno 2 Z. Jest zaskakująco dobrze, a już w szczególności wtedy, kiedy weźmiemy pod uwagę specyfikację obu urządzeń i ich dalej niestandardowy design. Ile przyjdzie nam zapłacić za telefony oraz co takiego mają do zaoferowania?

Cena Oppo Reno 2
Fot. Oppo / Oppo Reno 2

Pierwsza generacja modelu Oppo Reno została bardzo ciepło przyjęta przez klientów na całym świecie. Nam też sam smartfon przypadł do gustu, a jego recenzję znajdziecie na końcu tego wpisu. Tym bardziej cieszy nas to, że kolejna generacja sprzętu trafi do Polski i to w cenach, które pokazują, że da się zrobić interesujący sprzęt, a jednocześnie nie żądać za niego ogromnych sum.

Cena Oppo Reno 2

Ile więc wynosi cena Oppo Reno 2? Smartfon pojawi się w kolorach Czarnym i Niebieskim. Oba te warianty będą z 8 GB RAM oraz 256 GB na dane użytkownika. Smartfon trafi do sprzedaży już od 17.10.2019r., a jego cenę ustalono na 2299 zł. Więcej o samym urządzeniu przeczytacie w naszym wpisie o Oppo Reno 2, a tak o nowej serii urządzeń, wypowiedział się Alan Wu, czyli Global Vice President i President of Overseas Business w OPPO:

„W ciągu jednego roku OPPO umocniło swoją pozycję w Europie. Jesteśmy w dziesięciu krajach europejskich i planujemy rozwój na kolejnych rynkach. Odkryliśmy, że gdy ludzie sprawdzą nasze produkty, szybko się w nich zakochują. Dzieje się tak, gdyż skupiamy się na trzech kluczowych obszarach: innowacyjności, wzornictwie oraz kliencie.

Seria Reno 2 jest ucieleśnieniem tych wartości. Urządzenia są wyposażone w topowe innowacje dla fotografii i wideo, które pozwalają użytkownikom uchwycić każdy moment z taką jakością, jak robią to profesjonaliści. Wyjątkowa konstrukcja robi niesamowite wrażenie – zaprojektowaliśmy nasze smartfony tak, by spełniały nie tylko codzienne potrzeby konsumentów, ale także odzwierciedlały ich styl życia. Seria Reno2 przesuwa granice tego, co jest możliwe w smartfonach, dzięki połączeniu technologii, sztuki i wzornictwa. Mamy nadzieję, że zostaną one pozytywnie przyjęte przez klientów w całym regionie”.

Cena Oppo Reno 2 Z

Wraz z modelem „bazowym”, na rynku pojawi się także Oppo Reno 2 Z, którego cenę ustalono na 1699 złotych. Smartfon wyposażony jest w ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P90 z 8 GB RAM oraz 128 GB dyskiem. Pojawi się w kolorach czarnym oraz białym.

Oppo Reno 2 Z
Fot. Oppo / Oppo Reno 2 Z

OPPO Enco Q1

Dodatkowo, co powinno ucieszyć fanów słuchawek. Oppo wprowadza na nasz rynek swoje bezprzewodowe słuchawki w cenie 359 złotych, a dostępne będą od 22 października. Tak pisze o nich producent.

„Słuchawki OPPO Enco Q1 wykorzystują 15-letnie doświadczenie OPPO w dziedzinie technologii audio. W nowych słuchawkach zastosowano hybrydową, aktywną redukcję hałasu, która dokładnie analizuje i eliminuje dźwięki otoczenia w czasie rzeczywistym. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się czystym i wyraźnym brzmieniem muzyki, efektami w grach i warstwą dźwiękową filmów, bez względu na to, co się wokół nich dzieje. Algorytm redukcji szumów otoczenia zapewnia także wysoką jakość dźwięku podczas połączenia.

Przy włączonej redukcji szumów dźwięk może być odtwarzany nieprzerwanie przez 15 godzin i nawet przez 22 godziny, gdy funkcja jest wyłączona. Słuchawki posiadają wygodne  gniazdo USB-C, a ich pełne naładowanie zajmuje tylko 10 minut. Słuchawki wyróżniają się ergonomiczną konstrukcją, która nie tylko jest wygodna dla uszu, ale także zapewnia większy komfort i stabilność użytkowania podczas ruchu. OPPO Enco Q1 to stylowe, lekkie i jednocześnie wygodne, zapewniają wyjątkowe wrażenia audio.”

Nowe smartfony na każdą kieszeń, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Oppo informacja prasowa / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment