You are here
Ceny Oppo w Polsce – co kupimy i za ile? Jest Find X! artykuły News 

Ceny Oppo w Polsce – co kupimy i za ile? Jest Find X!

Długo przyszło nam czekać na to, aż Oppo zawita do Polski. Było to szczególnie uciążliwe, bo niemal każda premiera urządzenia od producenta pokazywała, że faktycznie mamy czego żałować. W końcu nadszedł jednak ten cudowny dzień i będziemy mogli niektóre z modeli kupić u nas. Co takiego trafi do sklepów i czy ceny Oppo w Polsce są odpowiednie? Sprawdzamy.

Ceny Oppo w Polsce - Find X

Oppo to jeden z tych producentów, którzy nie boi się wprowadzać do swoich urządzeń nowy i nie boimy się tego słowa, innowacyjnych rozwiązań. W końcu to on pokazał nam wysuwany moduł obiektywu w tej, a nie innej formie w modelu Find X. I tak, to cudeńko także trafi na nasz rynek, choć trzeba będzie na nie wyłożyć sporo grosza. Firma jednak nie skupiła się tylko na sowich flagowcach, ale wypuści u nas także bardziej dostępne finansowo modele. Które dokładnie?

Ceny Oppo w Polsce

Ceny Oppo w Polsce mogą z początku lekko przerazić, ale nie są one tak przerażające, jak na początku mogłoby się wydawać. Zdają się być dopasowane do tego, co oferują smartfony. Owszem z początku mogą być pewnym szokiem, a w szczególności w przypadku flagowego Oppo Find X, ale tutaj koszt specjalnie nas nie dziwi. W końcu ośmiordzeniowy Qualcomm Spandragon 845 z grafiką Adreno 630 musi trochę kosztować. A już na pewno, jeżeli wyposażony jest w ten słynny już moduł aparatu. Czy możemy spodziewać się tego, że na naszym rynku zagości w przyszłości więcej modeli producenta? Czytając słowa Leo Li, czyli Dyrektora Zarządzającego Oppo Polska nie mamy ku temu żadnych wątpliwości.

„Polska to dla nas bardzo ważny rynek – w końcu mamy tu do czynienia z ponad 24 mln użytkowników smartfonów, którzy doskonale wiedzą, czego oczekują od sprzętu. Przede wszystkim zależy nam, by Polacy poznali nasze produkty – docenili ich jakość, wykonanie i technologię. W ciągu ostatnich lat wprowadziliśmy wiele rewolucyjnych technologii na rynek smartfonów, uwzględniając jednocześnie estetykę i piękno wzornictwa. Dzięki temu plasujemy się w czołówce pod względem sprzedaży na całym świecie. Chcemy, by OPPO było ulubioną marką smartfonów Polaków.”

Ile zapłacimy za poszczególne modele?

Zacznijmy od ceny Oppo w Polsce, która ciekawiła nas najbardziej. Chodzi oczywiście o wspomniane już Find X. To pojawi się w sklepach w dwóch kolorach: niebieskim oraz czerwonym. Za tą podstawową wersję, czyli ze wspomnianym procesorem oraz 8 GB RAM i 256 GB miejsca na dane, przyjdzie nam zapłacić 3 699 złotych. Dodatkowo można także zakupić „odpicowaną” wersję smartfona, czyli Find X Automobili Lamborghini Edition. Ta już mocno uderzy nas po kieszeni, bo producent zażyczył sobie za nią aż 7 299 złotych.

Na szczęście na rynek trafią także tańsze modele. Wśród nich wyróżnia się Oppo RX 17 Pro, którego zakupimy za cenę 2 599 złotych. Ten smartfon także pojawi się też w dwóch odcieniach kolorystycznych: fiolet i zieleń. Oba w gradiencie. Dostępny będzie także model Oppo RX 17 Neo w kolorze czerwieni oraz błękitu za cenę 1 499 złotych. Ostatnim i zdecydowanie najtańszym z Oppo, które pojawi się w Polsce, jest Oppo AX7 i będzie on kosztować 999 złotych. Dostępny w kolorach złotym oraz niebieskim.

Jak widać, ceny Oppo w Polsce są dość… zróżnicowane, ale nie odbiegają od tego, czego mogliśmy się spodziewać. I jak, kupicie któryś z powyższych modeli?

Oppo Find X ma wysuwany aparat i jest przepiękny

Nowe smartfony znajdziecie w naszym sklepie internetowy, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Oppo / Informacja prasowa

Related posts

Leave a Comment