Składany Samsung na wideo

Składany Samsung na wideo – tak wygląda przyszłość

Targi Mobile World Congress 2019 coraz bliżej, a to oznacza, że w sieci będzie pojawiało się coraz więcej przecieków odnośnie nowych urządzeń. I bardzo nas to cieszy, choć brakuje trochę elementu zaskoczenia. Teraz przyszła pora na pokaz tego, jak wygląda składany Samsung na wideo. Wprawdzie to tylko kilka sekund, ale bardzo obiecujących sekund.

Składany Samsung na wideo

Zdaje się, że nadchodzi era składanych smartfonów, a przynajmniej tak możemy podejrzewać. Chyba każdy z większych producentów szykuje tego typu urządzenie. Niektórzy zdążyli już je nawet pokazać, choć nie na oficjalnych materiałach, jak chociażby Xiaomi. O tym, że Samsung planuje taki sprzęt, producent poinformował osobiście podczas konferencji dla developerów. Teraz mamy lepszy pogląd na to, jak może wyglądać finalny produkt.

Składany Samsung na wideo

Materiał, który pojawił się w sieci pochodzi od wietnamskiego oddziału producenta i pokazuje to, jak Samsung chce zmieniać naszą przyszłość. Częściowo bowiem widzimy normalne urządzenia, ale w dość niecodziennych sytuacjach. Jakoś trudno nam sobie wyobrazić tatuowanie kogokolwiek za pomocą mechanicznego ramienia, ale przyszłość może przynieść nam wiele niespodzianek. Sam materiał jest może wyjątkowo krótki, bo trwa zaledwie minutę, ale pokazuje drogę, którą obrał Samsung.

Składany Samsung na wideo pokazany jest raptem na kilka sekund, ale to wystarczy by mieć choć podgląd tego, czym będzie. W tym wypadku przypomina bardziej „książkę”, czyli producent obrał zupełnie inną drogę, niż wspomniane wcześniej Xiaomi. Widać dwa wyświetlacze, co może być faktycznie bardzo dobrym pomysłem. O ile oba będą równie użyteczne, bo dalej nie specjalnie widzimy powód, by takie smartfony produkować. Szczególnie, że ich cena na samym początku będzie po prostu zabójcza.

Co więcej szykuje Samsung?

Oczywiście składany Samsung na wideo to nie jedyny interesujący produkt, który zaprezentowano. Widzimy także szklaną ścianę z wbudowanym ekranem. Ogromne wyświetlacze z możliwością sterowania gestami czy tablet praktycznie pozbawiony ramek. Smartfon z urządzeniem do robienia USG czy możliwości AR. Oczywiście to wszystko to piękne wizualizacje, ale jednak jest w nas odrobiną nadziei, że te urządzenia trafią kiedyś do produkcji.

Mamy nadzieję, że Samsung na targach Mobile World Congress 2019 pokaże chociaż działający prototyp swojego składanego smartfona. Nie oczekujemy, że od razu poinformuje nas, kiedy i za jak duże pieniądze trafi on do sprzedaży. Marzy nam się po prostu coś naprawdę dużego i interesującego, a nie kolejny smartfon. Tych mamy już wystarczająco dużo na rynku. O tym, czy zobaczymy coś nowego, przekonamy się już niedługo.

Składane Xiaomi wygląda przepięknie – będzie hit?

Nowe smartfony znajdziecie także w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: GSM Arena / YouTube / Samsung

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....