You are here
Ceny pakietów Office 2016 News 

Ceny pakietów Office 2016

Microsoft właśnie podzielił się informacją na temat cen konkretnych pakietów Office w zależności od przeznaczenia, programów jakie będą weń wchodzić, jak i formy zakupu licencji. Jesteście ciekawi, ile was lub waszych pracodawców będzie kosztował „biurowy niezbędnik”, o ile się na niego pokusicie?

Na wstępie warto zaznaczyć, że podstawowym czynnikiem, który różnicuje dostępne pakiety przedstawione poniżej jest rodzaj licencji – Office’a 2016 można nabyć, tak jak to zawsze było do tej pory, „na zawsze” (i ta opcja jawi się jako strasznie droga, zwłaszcza w porównaniu do drugiej) lub wykupić okresowy abonament na daną liczbę lat, który możemy po upływie tego czasu przedłużyć o kolejny okres (opcja ta jest znacznie tańsza i  widać wyraźnie, że jest to rozwiązanie promowane przez firmę Billa Gatesa, związane zapewne z głośnym przejściem, wraz z premierą Windows 10, ze sprzedaży produktu do sprzedawania usługi). Pakiety prezentują się następująco:

Opcje abonamentowe:

  • Office 365 dla Użytkowników Domowych – max 5 komputerów PC lub Mac i 5 urządzeń mobilnych z iOS, Androidem lub Windows. Dostępne programy: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access, OneDrive i Skype. Dodatkowo 1 TB miejsca w chmurze oraz 60 minut miesięcznie na rozmowy przez Skype na 1 użytkownika. Cena – 429,99 zł rocznie lub 42,99 zł miesięcznie.

 

  • Office 365 Personal – max jeden komputer PC lub Mac i jedno urządzenie mobilne. Dostępne programy: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access, OneDrive i Skype. Dodatkowo 1 TB miejsca w chmurze oraz 60 minut miesięcznie na rozmowy przez Skype na 1 użytkownika. Cena – 299,99 zł lub 29,99 zł miesięcznie.

 

  • Office 365 University – max 2 urządzenia, w tym komputery i urządzenia mobilne. Dostępne programy: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access, OneDrive i Skype. Dodatkowo 1 TB miejsca w chmurze oraz 60 minut miesięcznie na rozmowy przez Skype na 1 użytkownika. Cena 4-letniej licencji – 339,99 zł.

 

Standardowe pakiety:

  • Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów – jeden komputer PC. Dostępne programy: Word, Excel, PowerPoint, OneNote. Cena – 639,99 zł.

 

  • Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm – jeden komputer PC (lub Mac). Dostępne programy: Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook. Cena – 1199 zł.

 

  • Office Professional 2016 – jeden komputer PC. Pełne wersje programów: Word, Excel, PowerPoint, Publisher, Access, OneNote i Outlook. Cena – 2299 zł.

Źródło : Microsoft.

___________________

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Related posts

Leave a Comment