LG SIGNATURE OLED R

[CES 2019] LG SIGNATURE OLED R

Rok 2019 będzie rokiem składanych smartfonów, a uściślając — pierwszych kroków producentów stawianych w ich kierunku. Podobnie wygląda segment Smart TV, w którym pojawi się nowość w postaci zwijanego ekranu. Poznajcie LG SIGNATURE OLED R .

Technologia związana z “elastycznością” ekranów prze do przodu i niebawem, jak sądzę, czeka nas wysyp wyświetlaczy zginanych, zwijanych tudzież składanych. Dziś możemy zobaczyć pierwszy tego typu sprzęt sygnowany marką LG, który pojawił się na trwających właśnie targach CES 2019.

Czym jest LG SIGNATURE OLED R?

Wiemy już, że SIGNATURE OLED R od LG potrafi się zwinąć. Oznacza to ni mniej, ni więcej, jak to, że możemy wykorzystać go na kilka różnych sposobów i co ważne — oszczędzimy przy tym cenne miejsce.

Konstrukcja, sama w sobie, jest mocno rewolucyjna i pozwala na korzystanie z telewizora (bo tak możemy go przecież nazywać) w trzech trybach. Pierwszy to niemal klasyczny z rozwiniętym ekranem rozstaw. LG nazywa go Full View. To tutaj będzie odbywać się większość konsumpcji treści. Druga opcja to częściowo rozwinięty ekran, czyli Line View, który pozwoli na korzystanie z wielu funkcji takich jak zegar, ramka ze zdjęciami czy odtwarzacz muzyczny. Ostatnie ustawienie to tak zwane Zero View, czyli całkowicie zwinięta konstrukcja, która pozwoli na najwyżej na odtwarzanie muzyki z 4.2-kanałowych głośników o mocy 100 W z systemem Dolby Atmos.

Wolicie klasyczne inteligentne telewizory? Sprawdźcie ofertę naszego sklepu internetowego.

Źródło: Informacja prasowa LG

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...