CES2015 – jakie nowości zaserwują nam giganci technologiczni?

W dniach 6-9 stycznia na terenie Las Vegas odbędą się międzynarodowe targi technologiczne Consumer Electronics Show, na których to wystawcy zaprezentują nadchodzące produkty i usługi. Sprawdźmy, czego możemy spodziewać się po CES2015.

20141125124007 ces2015LogoFrontWeb

Wydarzenie towarzyszące nam od 1967 roku (z początku jeszcze w Nowym Jorku), obfituje w najnowsze rozwiązania z dziedziny elektroniki użytkowej. Dzięki tytułowym targom możemy zapoznać się z panującymi trendami oraz sprawdzić organoleptycznie najnowsze urządzenia tudzież gadżety.

Jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom, tegoroczne wydarzenie zaowocuje pojawieniem się sporej ilości urządzeń z segmentu wearable oraz kolejnych, jeszcze potężniejszych sprzętów z rodziny mobile. Bez wątpienia ostatni rok należał do technologii ubieralnej i wiele wskazuje na to, że 2015 również upłynie po jej znakiem.

Nie oznacza to jednak, że na CES nie zobaczymy innego sprzętu. Przeciwnie, LG, Samsung oraz Sony szykują nową linię inteligentnych telewizorów, zaś pojawienie się urządzeń pracujących pod kontrolą zaprezentowanego na Google I/O Android TV jest niemal pewne. Nie zapominajmy także o goglach VR (Sony, Oculus), których także nie zabraknie na targach.

To wszystko czeka na zwiedzających od jutra. Dzisiejszy dzień poświęcony jest mediom. Poniżej lista konferencji organizowanych pierwszego dnia (czas dla Polski)  przez najistotniejszych wystawców:

16:30 – 2015 CES Press Day

17:00 – Konferencja Bosh

17:00 – Konferencja LG Eletronics

18:00 – Konferencja Sharp

19:00 – Konferencja Panasonic

21:00 – Konferencja Qualcomm

22:00 – Konferencja Toyota

23:00 – Konferencja Samsung

1:00 – Konferencja ZTE

2:00 – Konferencja Sony

Wyżej wymieniona agenda dotyczy wyłącznie pierwszego dnia (dla prasy). Naturalnie będziemy dla was relacjonować pozostałą część wydarzenia, tak więc uważnie śledźcie naszą stronę.  

Źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...