CES 2017 750x300

CES 2017 – czego możemy się spodziewać?

Targi CES 2017 startują już na początku stycznia. Sprawdźmy, co takiego przygotują dla nas giganci branży technologicznej.

CES 2017 750x300

Choć Consumer Electronics Show mają bogatą tradycję, z roku na rok zainteresowanie targami słabnie (dotyczy przeciętnego fana nowych technologi). Jest to w dużej mierze spowodowane fokusowaniem się konsumentów na rynku technologi mobilnych, których na CES jest coraz mniej. Producenci prezentują większość sprzętu na dedykowanych eventach lub wydarzeniach takich jak IFA tudzież MWC. Czy to oznacza, że w Las Vegas będzie wiało nudą? Co to, to nie.

CES 2017 – nasze typy

SONY

Jeśli wierzyć plotkom, Japończycy pokażą na targach pierwsze w swojej ofercie telewizory OLED. Z pewnością nie będą to konstrukcje tanie, choć to nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Jak mniemam rzeczone TV będą pracować pod kontrolą platformy Android TV.

Smartfony? Nie spodziewałbym się tutaj rewolucji, choć możliwe jest to, iż firma pokaże specjalne wersje obecnych na rynku telefonów.

SAMSUNG

Na premierę Galaxy S8 musimy poczekać aż do Barcelońskich targów MWC 2017. Tymczasem producent skupi się na urządzeniach z segmentu AGD. Jakich? Najprawdopodob niej będą to nowe inteligentne sprzęty, pralki AdWatch oraz lodówki FamilyHub. Ostatnie z wymienionych urządzeń cechuje 21-calowy wyświetlacz, a więc może być ciekawie.

TV? Na chwilę obecną nikt nie puścił pary, co absolutnie nie wyklucza premiery nowych telewizorów południowokoreańskiego producenta.

LG

Tutaj mamy właściwie pewnik – firma pokaże nowe TV oraz najnowszą odsłonę platformy smart TV, czyli WebOS 4.0. Jak nie trudno zgadnąć na stoiskach LG rządzić będą OLEDy.

XIAOMI

Na CES nie zabraknie Chińczyków, którzy zamierzają wejść na rynek z zupełnie nowym produktem, czym chwalą się już od dłuższego czasu. Niestety – konkretów brak, ale jestem przekonany, iż te pojawią się bliżej otwarcia targów.

INNI

Na przyszłorocznych CES zobaczymy także inne marki, wśród których znalazły się firmy takie jak, NVIDIA, Netflix, Under Armour, Panasonic, Asus oraz Philips.

Źródło: Twitter, CES, własne

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

One Comment

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...