You are here
[CES2017] Samsung zapowiada potężną aktualizację usług Smart TV artykuły News 

[CES2017] Samsung zapowiada potężną aktualizację usług Smart TV

Południowokoreański producent zapowiedział własnie zmiany, jakie mają spotkać platformę Smart TV. Te pozwolą jeszcze skuteczniejsze dobieranie treści dla konkretnego użytkownika.

Smart TV

Smart TV Samsunga to jedna z popularniejszych platform wykorzystywanych w inteligentnych telewizorach tudzież zestawach kina domowego. Nic dziwnego, wszak możliwości oferowane przez rzeczony sprzęt są naprawdę ogromne. Nie oznacza to oczywiście, że Samsung może spocząć na laurach. Przeciwnie – jeśli użytkownicy wyczują zastój w rozwoju usługi, mogą uciec do nowocześniejszej konkurencji. Koreańczycy doskonale zdają sobie z tego sprawę, co udowadniają ostatnie działania firmy.

Nowe usługi w Smart TV

Samsung przyszykował aktualizację, która wprowadza do Smart TV trzy nowe moduły. Przyjrzyjmy się im bliżej:

  • Sport – użytkownik znajdzie tutaj notyfikacje o ważnych wydarzeniach np. meczach, ulubionych drużynach oraz wynikach rozgrywek. Odnalezienie adresu transmisji konkretnego spotkania nigdy nie było prostsze – wszystko znajdziemy w jednym uniwersalnym panelu. Liczba dostępnych materiałów wzrośnie dzięki planowanemu nawiązaniu współpracy z NBC Sports oraz UFC.
  • Muzyka – jak nie trudno zgadnąć, znajdziemy tutaj rekomendacje muzyczne oparte o nasz gustu. Moduł zostanie również wyposażony w system rozpoznawania utworów odtwarzanych aktualnie w telewizji. Najciekawsze jest jednak to, że za pomocą Muzyki odtworzymy kawałki z serwisów takich jak: Deezer, Spotify, Vevo, Napster czy Bugs.
  • TV Plus – tę usługę możemy potraktować w kategorii ciekawostek, gdyż zanim trafi do naszego kraju i Europy w ogóle, minie trochę czasu. Działanie TV Plus oparte jest na możliwości korzystania z materiałów Premium oferowanych przez konkretnych dostawców. Upraszczając – płatne filmy i seriale.

Przyznam, że lista, choć skromna prezentuje się ciekawie. Nie mniej jednak po Samsungu spodziewałem się więcej, a wy?

Źródło: Samsung

Related posts

Leave a Comment