Marley Slide

Chant Mini – ekologiczny głośnik z bambusa i konopi

Jeśli rośliny konopi kojarzone były przez was wyłącznie z jednym, od tej pory musicie zweryfikować swoje poglądy. Firma „The House of Marley” wypuściła na rynek głośnik, do budowy którego wykorzystano ekologiczne materiały w postaci bambusa i konopi.

Marley Slide

Od niedawna rośliny konopi można nie tylko całkowicie legalnie nabyć, ale też spotkać w każdym domu. Wszystko za sprawą znanej z nietypowych projektów firmy „The House of Marley”, która stworzyła głośnik do budowy, którego użyła między innymi drewna bambusowego, silikonu czy aluminium z recyklingu. Producent zastosował tu także technologię „House of Marley, REWIND”, w której wykorzystuje się: konopie, organiczną bawełnę i poddane recyklingowi butelki. Jeśli cenicie sobie oryginalny design oraz ekologiczny tryb życia, opisywany gadżet jest produktem, na który powinniście zwrócić uwagę.

„Chant Mini” dysponuje mocą 3W oraz wykorzystuje bezprzewodową komunikację opartą o system Bluetooth 4.1, dzięki której gadżet jest w pełni kompatybilny z każdym sprzętem obsługującym ten protokół, m.in.: smartfonami, tabletami, laptopami itp. Wbudowana bateria według informacji producenta oferuje 6-godzinną bezprzewodową pracę, a wejście AUX-in umożliwi nam podłączenie do głośnika telefonu oraz wielu innych urządzeń.

Marley screen

Znajdziemy tutaj również wbudowany mikrofon, co poszerza funkcjonalność „Chant Mini” o zestaw głośnomówiący. Produkt dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych: blue hemp, czarnym, navy oraz zielonym. Natomiast sugerowana cena detaliczna ustalona została na kwotę 179 zł.

Źródło: Marley

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór słuchawek w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

562 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...