Chcesz wcielić się w Rockiego Balboę? Teraz już możesz

Czy grając w Real Boxing marzyłeś o tym, by choć przez chwilę móc wcielić się w postać Rockiego Balboy? Jeśli tak, to w dniu dzisiejszym owo marzenie spełniło się. Bydgoskie studio Vivid Games, mające swój oddział również w Warszawie, liczy na to, że gra okaże się sukcesem.

Real Boxing 2 ROCKY jest kolejną odsłoną popularnej gry, wydanej w listopadzie ubiegłego roku i będącej oficjalnym produktem filmu Creed. Przy tworzeniu produkcji firma Vivid Games współpracowała z amerykańskim gigantem branży filmowej – Metro-Goldwyn-Mayer. Co warto zaznaczyć, pojawienie się gry w 2016 roku nie jest przypadkowe. W tym bowiem roku przypada 40-lecie serii Rocky o przygodach boksera, w którego wciela się Sylvester Stallone.

Pod koniec 2015 roku firma Vivid Games, niezależny developer oraz największa firma tworząca gry na urządzenia mobilne w Polsce, odnotowała 33 miliony ściągnięć tytułu Real Boxing. Remigiusz Kościelny, jeden z założycieli Vivid Games, ma nadzieję, że najnowsza odsłona zaowocuje dalszym wzrostem liczby graczy, a wysiłek włożony w optymalizację produktu przyczyni się do jego sukcesu.

W Real Boxing 2 ROCKY gracz dostał możliwość wcielenia się w Rockiego, który dotychczas pełnił w produkcji rolę trenera. Można też oczywiście stworzyć własnego pięściarza, by móc rywalizować nim z bokserami znanymi z kinowego ekranu – Apollo Creedem, Clubberem Langiem czy Ivanem Drago.

Nowa, rozbudowana zawartość to nie wszystko. Wprowadzona aktualizacja udoskonala rozgrywkę, m.in. poprzez modyfikację trybu kariery. Każdy etap gry dopracowano w sposób szczególny – od momentu tworzenia postaci aż po jej rozwój i pojedynki zadbano o to, by produkcja była intuicyjna, angażująca i ekscytująca.

http://www.youtube.com/watch?v=LjAOYIjuzUo

Grę można pobrać w sklepie Apple App Store za darmo, zaś posiadacze urządzeń z Androidem będą się nią mogli cieszyć 31 marca 2016.

W skład nowej zawartości weszły m.in.: nowe skórki dla bokserów, których jest 7 i nawiązują do serii Rocky, ponad 40 przedmiotów zainspirowanych serią, z czego każdy dodaje nieprzeciętnych umiejętności i ulepszeń. Dodatkowo wprowadzono nową postać, znaną z filmu Creed, czyli Rickiego Conlana zwanego „Pretty”. 

 

Źródło: Vivid Games

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...