oneplus 750x300 1

OnePlus 3 dostrzeżony w AnTuTu

OnePlus 3 nie będzie kolejnym zabójcą flagowców. Co więcej, nie będzie wyróżniał się niczym spoza tego, co pojawia się na rynku.

oneplus 750x300 1

OnePlus miał wyjątkowy start. Wprawdzie trudno nazywać jego przybycie rewolucją, ale z całą pewnością smartfon dość mocno na rynku namieszał. Następca poradził sobie już gorzej, a cała magia, która otaczała sprzęt powoli znikała. Nie pomogło to, że prezentacja odbyła się z wykorzystaniem możliwości wirtualnej rzeczywistości. VR choć jest tematem chodnym, chińczykom nie pomógł. Druga odsłona smartfona była dobra, ale nie wyróżniała się na tle konkurencji.

Zaproszenia, które producent rozsyłał i fakt, że na początku telefon mogli mieć tylko wybrańcy sprawdziło się z pierwszym modelem. Przy kolejnym zaczęło drażnić, aż w końcu „łaskawie” z tego modelu sprzedażowego zrezygnowano. Premiera nowej słuchawki odbyć ma się ma początku kwietnia (prawdopodobnie 7), ale specyfikacja pojawiła się w serwisie AnTuTu wraz z kodową nazwą A3000. I cóż, z zabójcą flagowców nie będziemy mieć do czynienia.

oneplus 750x300 2

Co więc dostaniemy? Jeżeli specyfikacja znajdzie potwierdzenie w rzeczywistości, OnePlus 3 będzie miał na pokładzie ośmiordzeniowego Qualcomma Snapdragona 820. To akurat zaskoczeniem nie jest, bo każdy liczący się producent zacznie upychać go do swoich flagowców. Grafiką ma być Adreno 530, a pamięć RAM to 4 GB. Jeżeli chodzi o miejsce na dane użytkownika, to będzie to 32 GB. Nie wiadomo czy pojawi się większa wersja lub możliwość korzystania z karty microSD.

Rozmiar urządzenia to 5,5 cala, a rozdzielczość wyświetlacza to 1920×1080 px. Smartfon działać ma na Androidzie 6.0.1 z nakładką OxygenOS. Jak widać, słuchawka nie prezentuje się nadzwyczajnie. Dużo zależy do tego, jak zostanie wykonana oraz od tego, ile za sprzęt będziemy musieli zapłacić. Przewagą producenta nad konkurencją była właśnie cena i jeżeli nie zostanie wywindowana, OnePlus ma szansę na powrót do gry.

Źródło: PhoneArena
Fot: OnePlus

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...