hon 750x300 1

Chińska łódź podwodna

Huawei niedługo planuje wypuścić na rynek swój nowy produkt. Ukryty wcześniej pod nazwą ATH-AL00 sprzęt okazał się niczym innym jak tylko kolejnym smartfonem z serii Honor. Ale tym razem, Honor 7i powinien wszystkich zaskoczyć.

 
hon 750x300 1
W zeszłym tygodniu na biurkach chińskiego urzędu certyfikującego pojawiła się specyfikacja nowego Huawei. Jednocześnie z ujawnieniem na stronie danych ATH-AL00 do sieci zaczęły wypływać zdjęcia smartfona, który z dużym prawdopodobieństwem będzie kolejnym Honorem. I trzeba przyznać, że „zdjęcia” są w tym wypadku słowem kluczowym.
Smartfon od Huawei wyposażony zostanie w specjalny aparat, którego działanie będzie uzależnione od użytkownika. Na przednim panelu nie znajdziemy obiektywu, który od dawna już umieszczany jest nawet w low-endowych smartfonach. W Honor 7i aparat do selfie znajdzie się z tyłu urządzenia, razem z normalnym obiektywem, a korzystało się z niego będzie w chwili, gdy wysuniemy specjalny panel. Wygląda to trochę jak peryskop, ale trzeba przyznać, że Huawei ciekawie podeszło do tematu.
 
hon 750x300 2
Wprawdzie zaproponowane przez producenta rozwiązanie jest tylko gadżetem, ale z całą pewnością wyróżni smartfona na tle innych. Huawei stara się nie stracić tego, co do tej pory udało mu się wypracować i jego działania wskazują na to, że może być tylko lepiej. Czego jeszcze możemy spodziewać się po nowym dziecku producenta? Cóż, specyfikacja nie zachwyca, ale cena prawdopodobnie będzie wahać się między 300 a 400 dolarów, więc trudno spodziewać się rewelacji.
Sercem urządzenia ma być Qualcomm Snapdragon 615 wspomagany przez układ graficzny Adreno 405. Smartfon powinien pojawić się w dwóch wersjach, które będą różniły się ilością pamięci. Jedna to 2 GB RAM oraz 16 GB dla użytkownika, a druga 3 GB RAM i 32 GB. Więcej informacji o smartfonie póki co nie udostępniono. Za to jego premiera odbędzie się już niedługo, bo 20 sierpnia.
Źródło: PhoneArena
Fot: jw.
_____________
Po najnowsze smartfony zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...