You are here
Nowy Snapdragon 820 u Samsunga? News 

Nowy Snapdragon 820 u Samsunga?

Plotki dotyczące produktów Samsunga wprowadzają czasem dużo zamieszania. Już przed premierą flagowego Galaxy S6 mówiono o tym, że smartfon dostanie Snapdragona 810. Teraz przyszła kolej na Samsunga Galaxy S7 i garść plotek.

 
s7 750x300
Zbliżająca się premiera Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Plus to doskonały moment na wszelkiego rodzaju przypuszczenia oraz plotki. Wiadomo, że oprócz wyżej wymienionych sprzętów, Samsung pokaże także coś jeszcze. Możemy jednak założyć, że nie będzie to kolejna generacja flagowca, która teoretycznie miała pojawić się jeszcze w tym roku. Na Galaxy S7 przyjdzie nam poczekać pewnie aż do 2016.
Na portalu Weibo pojawiła się informacja o tym, co może znaleźć się wewnątrz S7. Tym, co przykuwa wzrok, jest nazwa „Jungfrau”, którą prawdopodobnie ochrzczono nowy produkt Samsunga. Jest to również część planu pokazująca plany wprowadzenia Androida M. Co więcej, oprócz tego zobaczyć można informacje o procesorze, który powinien znaleźć się w smartfonie. A będzie MSM8996, czyli Qualcomm Snapdragon 820.
Podobne plotki pojawiały się przed premierą Galaxy S6 i teraz też trudno brać je jako coś pewnego. Samsung prawdopodobnie zdecyduje się na swoje autorskie rozwiązanie, czyli Exynosa. Zobczymy jednak, jak Snapdragon 820 sprawdzi się w użyciu i czy zatrze złe wspomnienia o swoim przegrzewającym się poprzedniku.
Źródło: GMSArena
Fot: jw., Samsung
_____________
Po smartfony od Samsunga zapraszamy pod ten adres.

Related posts

Leave a Comment