Chordify – tutaj rozłożysz piosenkę na akordy

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło się Wam grać na jakimś instrumencie, to mogę się założyć, że znaleźliście kiedyś taka piosenkę, której nie daliście rady zagrać, bo nie wiedzieliście jak. Oczywiście do bardziej znanych utworów nuty bardzo szybko się znajdą, ale co z tymi mniej popularnymi? Otóż naprzeciw takim problemom wychodzić strona Chordify.net.

chordify 3

Powstało wiele stron poświęconych muzyce, na których znajdziesz nuty, czy linie melodyczne, ale często potrzeba czasu by utwór pojawił się w bazie czy potrzebujesz mieć odpowiednik piku, a to nie zawsze jest takie łatwe do zdobycia.

Chordify-6

Strona Chordify.net wprowadza zatem bardzo proste rozwiązanie. Wklej link do pliku z YouTube lub wgraj własny plik muzyczny, a algorytm ze strony rozłoży Ci go na wszystkie akordy. Fajnie nie? Wszystko może nie działa jeszcze tak sprawnie jakbyśmy chcieli, ale wierzymy, że wszystko będzie z czasem ulepszane.

Na stronie można założyć bezpłatne konto i zapisywać utwory, których się uczymy. Ta strona wydaje się idealna dla muzyków samouków. Polecamy wszystkim, którzy chcą zacząć lub kontynuować swoją przygodę z muzyką.

 

źródło: chordify.net

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...