[Windows Phone] Aplikacja Facebook doczekała się polskiej wersji językowej

W dzisiejszych czasach obsługa aplikacji w języku angielskim nie powinna stanowić dla nikogo większego problemu. Niestety, tak się nie dzieje, a spora grupa osób ma kłopoty ze zrozumieniem co po niektórych funkcji. Z tego też powodu, Microsoft postanowił uraczyć Polaków polską wersją językową klienta Facebooka.

facebook750x300

Facebook dla WP z każdą kolejną aktualizacją staje się coraz przydatniejszy, lecz do ideału brakuje jeszcze sporo. Jedną z bolączek aplikacji był brak naszego ojczystego języka, co dla wielu starszych użytkowników mogło być sporym utrudnieniem.

Na szczęście, wraz z pojawieniem się w sklepie najnowszego buildu Facebook dla WP8, problem został zażegnany.  Jest jednak mały haczyk. Chcąc cieszyć się językiem polskim musimy skorzystać z wersji Beta aplikacji do obsługi Facebooka,  do czego gorąco Was zachęcamy. Kolejne funkcje w pierwszej kolejności trafiają do wersji rozwojowej i, jeśli jesteśmy w stanie przymknąć oko na małe niedoskonałości, powinniśmy być zadowoleni.

Aplikację można pobrać z tego adresu.

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...