You are here
Tryb Incognito w Chrome na iOS jest już blisko News 

Tryb Incognito w Chrome na iOS jest już blisko

Aplikacja wyszukiwarki Google dla iOS jest niezwykle skromna – to fakt. Nie oznacza to jednak małej popularności, przeciwnie, z rozwiązania korzysta wielu użytkowników sprzętu z logiem nadgryzionego jabłka, którzy z pewnością ucieszą się z nowej funkcji – trybu Incognito.

iOS Google incognito 750x300

Czym jest tryb Incognito? To nic innego jak tryb aplikacji zapobiegający zapisywaniu danych w pamięci urządzenia tudzież koncie użytkownika. Brak historii i ciasteczek bywa przydatny, a przynajmniej tak twierdzi zdecydowana większość moich znajomych. Nic dziwnego, że opcja ta jest pożądana przez użytkowników mobilnych systemów operacyjnych.

Masz iOS i chcesz trybu Incognito?

 

Dotychczas chcąc korzystać ze wspomnianego udogodnienia (na iOS) byliśmy zdani na łaskę Chrome’a. Te czasy niedługo odejdą w zapomnienie, gdyż Google szykuje aktualizację klienta wyszukiwarki dla mobilnej platformy Apple. Uaktualnienie wprowadzi do produktu tryb incognito, który zadziała już podczas wpisywania zapytań.

Dodatkowe zabezpieczenie?

Pożyczasz telefon znajomemu lub dziecku i nie życzysz sobie, aby korzystało ze wspomnianego udogodnienia? Nie ma sprawy – nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabezpieczyć dostęp do trybu poprzez żądanie skanu linii papilarnych.

W mojej ocenie, nowość zapowiada się naprawdę ciekawie. Dajcie znać czy będziecie z niej korzystać.

Źródło: The Verge

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment