CI Games przezentuje nowy materiał ze Sniper: Ghost Warrior 3

Warszawskie studio „CI Games” opublikowało 24-minutowy fragment rozgrywki z najnowszej odsłony cyklu „Sniper: Ghost Warrior”. Materiał opatrzony został komentarzem twórców, a w pierwszej kolejności zaprezentowane go uczestnikom zamkniętego pokazu gry podczas tegorocznych targów „E3”.

W trosce o swoich fanów, którzy nie mieli okazji pojawić się na tegorocznej edycji targów „E3” w Los Angeles studio „CI Games” opublikowało 24-minutowy gameplay ze swojej najnowszej produkcji „Sniper: Ghost Warrior 3”. W filmie zapoznamy się z misją polegającą na przedostaniu się przez wojskowy obóz, aby w rezultacie wyeliminować jednego z rosyjskich generałów. Oprócz tego przyjrzymy się kilku nowym elementom, które pojawią się w pełnej wersji produktu takim jak: wykorzystywaniu do rozpoznania terenu różnego rodzaju gadżetów (drony), przechwytywaniu obrazu z systemów monitoringu, wspinaczce à la parkour, zmiennym warunkom pogodowym, trybowi „Scout”, dzięki któremu jesteśmy w stanie dojrzeć ślady pozostawione przez wrogów. Film do obejrzenia poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=sgRdJmBa95o

Przypomnijmy, iż miłośnicy cyklu „Snajper” tym razem rzuceni zostaną w sam środek zimnej wojny toczonej między Stanami Zjednoczonymi i ZSSR a celem, który postawią przed nimi twórcy, będzie eliminacja kluczowych celów na terenie Gruzji, gdzie z rozkazu Kremla wysyłani są separatyści.

Jeśli mam ocenić to, co zobaczyłem na pewno, należy zwrócić uwagę na przyzwoitą oprawę graficzną. Część rozgrywki, której akcja ukazana została podczas ulewy, może robić wrażenie. Innym wartym wspomnienia elementem jest sterowanie dronem. Na ten moment wydaje się, że można czerpać „fun” z samego latania po planszy i podziwiania widoków przygotowanych przez deweloperów, a nie wyłącznie z eliminacji wrogów. Jedno co mnie niepokoi, to znikające ciała wrogów. Istnieje jednak szansa, że twórcy do wydania pełnoprawnego produktu wyeliminują tę niedogodność.

Na zbliżających się wielkimi krokami targach „Gamescom 2015” w Kolonii, które odbędą się między 5 a 9 września, mają zostać zaprezentowane nowe materiały dotyczące tytułu. Gra na rynku zadebiutuje w przyszłym roku na następujących platformach sprzętowych: „PC”, „PlayStation 4” oraz „Xbox One”.

Więcej informacji o „Sniper: Ghost Warrior 3” uzyskacie, odwiedzając oficjalną stronę produkcji.

Źródło: CI Games, YouTube

_______________________________________________

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego e-sklepu.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...