You are here
Ciekawe „pchełki” dla telefonów – AKG N20 Sprzęt 

Ciekawe „pchełki” dla telefonów – AKG N20

AKG wprowadza właśnie do sprzedaży na nasz rynek,  prezentujące się interesująco,  słuchawki dokanałowe, stworzone, jak się wydaje, głównie z myślą o smartfonach i podobnym sprzęcie.

AKG N20 to „pchełki” z tzw. średniej półki (sugerowana przez producenta cena to 529 zł), czyli w przypadku słuchawek tej właściwej, od której ludzie naprawdę kochający muzykę mogą zacząć kupować tego typu sprzęt, nie chcąc zgrzytać ze zgrozy z powodu jakości dźwięku. Jak zapewniają twórcy mają one gwarantować ich użytkownikom bardzo dobre doznania akustyczne, nieodstające standardem od podobnych produktów tej klasy sygnowanych logiem AKG, co oznacza, że raczej nie powinniśmy być rozczarowani, sięgając po ten produkt. Dla osób nieznających bliżej tej austriackiej firmy, produkującej sprzęt audio, warto dodać, że jej słuchawki wyróżniają się najmocniej na tle konkurencji ciepłym basem, przez co dobrze sprawdzają się zwłaszcza przy popularnych gatunkach muzycznych, oscylujących wokół popu czy hip-hopu. Nie inaczej ma być w przypadku N20.

Mocną stroną omawianych „pchełek” ma być szeroka kompatybilność z popularnymi smartfonami, telefonami i tabletami z systemami Android oraz iOS. W zestawie z nimi otrzymamy między innymi trójprzyciskowy pilot pozwalający na podstawowe sterowanie telefonem, odtwarzaniem i głośnością. N20 można nabyć w dwóch kolorach – czarnym, bądź srebrnym. Ich specyfikacja techniczna prezentuje się następująco: mają czułość: 110dB SPL/V @1kHz, przy impedancji rzędu 38 omów, paśmie przenoszenia: 20-20kHz i maksymalnej mocy wejścia: 10 mW. Zawartość dołączonych z nimi akcesoriów jest standardowa, jakkolwiek może warto wymienić, że w ich skład wchodzi też adapter do samolotu.

Źródło : AKG.

___________________

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Related posts

Leave a Comment