Wymagania do Street Fighter V ujawnione

Wymagania do Street Fightera V zmuszą graczy PeCetowych do upgrade’u swoich maszyn, jeśli chcą płynnie pograć w najbardziej znaną bijatykę w branży elektronicznej rozrywki.

O ile, pod kątem procesora Street Fighter V nie wymaga za dużo, o tyle już w kwestiach pamięci i karty graficznej gracze komputerowi nie mogą pójść na kompromis. Pełne wymagania do gry to 8 GB RAM i GeForce GTX 960. Oczywiście wymagania minimalne pozwolą uruchomić tytuł, jednak nie spodziewałbym się przy takim sprzęcie płynności, wymaganej do najbardziej podstawowej gry. Nie zapominajmy, że Street Fighter jest bijatyką z bardzo długą historią i rozgrywka w nim wymaga od gracza jednej cechy: doskonałego wyczucia czasu. Żeby grać w ten tytuł potrzebujemy płynnej animacji, dokładnie w takim stopniu jak przewidzieli to autorzy.

Gra będzie obsługiwała cross-play z graczami korzystającymi z konsoli PS4, a więc logicznym jest, że tylko ci, którzy spełnią wymagania co do płynności animacji, będą w stanie grać w sieci. Przypomnijmy też, że produkcja ma status ekskluzywny na PS4 i PC, co pozostawia posiadaczy Xbox One na lodzie, nie dając im możliwości zagrania w nową odsłonę najbardziej znanej serii bijatyk, jaka kiedykolwiek istniała. Ci, którzy mają ochotę zagrać polecamy zaopatrzyć się w wygodne pady lub arcade-sticki i czekać na premierę.

 

  • Minimalne

Procesor:

Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz

Pamięć RAM:

6 GB DDR3 RAM

Karta Graficzna:

Nvidia GTX 480 (lub mocniejsza)

Nvidia GTX 570 (lub mocniejsza)

Nvidia GTX 670 (lub mocniejsza)

Sieć:

Połączenie szerokopasmowe

DirectX:

DirectX 11

Karta dźwiękowa:

Kompatybilna z DirectX11 lub zintegrowana z płytą główną

  • Zalecane:

System operacyjny:

Windows 7 64-bit

Procesor:

Intel Core i5-4690K @3.50GHz

Pamięć RAM:

8 GB DDR3 RAM

Karta Graficzna:

Nvidia GTX 960

DirectX:

DirectX 11

 

 

 

 

 

 

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...