euro 750x300

Ciężarówą po Skandynawii

Dla chcącego nic trudnego. Wszystko o czym zamarzymy, nasze komputery pomogą urzeczywistnić. Chcecie zarządzać miastem, odpalcie „SimCity”. Chcecie poczuć się jak koza? „Goat Simulator” wam to umożliwi, a teraz za sprawą „Euro Truck Simulator 2” zasiądziecie za kierownicą potwora.

 
euro 750x300
 
SCS Software wsławiło się produkcją „18 Wheels of Steel” i nie trudno zauważyć, że studio uwielbia ciężarówki. Wprawdzie w ich portfolio można znaleźć również inne pozycje (m.in. symulator polowania na jelenie), ale widać, że developer najlepiej czuje się na czterech kółkach. A dokładniej na wielokrotności tej liczby.
Ich najnowsza produkcja doczekała się właśnie nowego dodatku. „Euro Truck Simulator 2: Skandynawia” to rozszerzenie, które nie ogranicza się tylko do nowych tras. Oczywiście te się pojawiły i w zapowiedzi wyglądają fenomenalnie. Dziewiętnaście miast, główne trasy i punkty tranzytowe Skandynawii (w tym m.in. fabryka Scanii oraz Volvo), a także transport wodny. Ten ze względu na rozległość przedstawionych w produkcji terenów, będzie stanowił nieodłączny element produkcji.
 
http://www.youtube.com/watch?v=hl8ZKmJc6M8
 
Jak w każdej z odsłon symulatorów, także teraz gracze mogą liczyć na fenomenalną grafikę. Zadbano by wszelkie szczegóły zostały odpowiednio odwzorowane, a co za tym idzie, przypominały rzeczywistość niemal w stu procentach. Także warunki pogodowe występujące w grze uległy polepszeniu. pogoda doczekała się znaczącego usprawnienia więc w trasie mogą czekać nas niespodzianki. Nie zawsze miłe. Dodatkowo nowe skrzyżowania, rodzaje dróg czy ładunki do przewiezienia sprawią, że symulator przykuje nas do monitora na długie godziny. Wszelkie zmiany, które wprowadzi dodatek, obejmowały będą mapy dostępne również w podstawowej wersji gry.
Na premierę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać (do 7 maja), ale chętni już mogą zakupić dodatek w preorderze. Co ciekawe, „Euro Truck Simulator 2: Skandynawia” doczekało się nie tylko spolszczenia, ale także wersji regionalnej. W produkcję będzie można zagrać po śląsku!
Źródła: SCS
Fot: jw.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...