CitiesSkylines-780x353 2

Cities: Skylines już za miesiąc!

Graliscie w nowe SimCity? A może zakupiliście ostatnio Cites XXL? Tak? I co zawiedzeni? Tak wiem, ja też byłem trochę zniesmaczony poziomem, jaki reprezentowały te produkcje. Na szczęście znalazła się firma, która ma pomysł jak zrobić symulator budowy miasta godny dwudziestego pierwszego wieku!

CitiesSkylines-780x353 2

Colossal Order jest firmą, o którą się tu rozchodzi i choć może jej nie kojarzycie, to ma ona już dość duże doświadczenie w tworzeniu gier polegających na konstruowaniu własnych miast. To pochodzące z Finlandii studio developerskie wydało wszak całkiem przyzwoite Cites in Motion oraz Cities in Motion 2. Poza tym, dzięki wsparciu znanego z udanych strategii oraz posiadającego już światowa sławę studia Paradox Interactive, które zdecydowało się być wydawcą najnowszego produktu Colossal Order nazwanego  Cities: Skylines, tytuł ten ma wszelkie zadatki by stać się kultowym i zastąpić leciwą już serię SimCity.

ss cbc7d89819ce67efa012ba2a7726ac42ed677a82

Grając w Cities: Skylines doświadczymy wszystkich znanych nam już problemów związanych z zakładaniem i rozbudową własnego miasta – będziemy zmuszeni balansować budżet i decydować, na co przeznaczymy środki uzyskane z podatków lub innych źródeł dochodu. Każde miasto musi przecież wydawać pieniądze na edukację, policję, straż pożarną, wodociągi, opiekę zdrowotną oraz na wiele innych rzeczy potrzebnych do sprawnego funkcjonowania metropolii.

Dzieki doświadczeniu zdobytemu podczas opracowywania serii Cities in Motion firma Colossal Order była w stanie zaimplementować w grze zaawansowany model ruchu ulicznego, którym będziemy zarządzać tak, by nasze miasto nie stanęło w gigantycznych wielokilometrowych korkach. Autorzy zawarli również dość innowacyjny system dzielnic, które sami będziemy tworzyć i nazywać, oraz uchwał wyznaczających kierunki rozwoju wspomnianych obszarów miasta.

1234567citis

Autorzy obiecują również zawrzeć w grze rozbudowany acz prosty w obsłudze edytor modyfikacji. Dzięki niemu będziemy w stanie tworzyć i modyfikować plansze, na których powstawało będzie nasze miasto oraz przeprowadzać zmiany w modelach budynków lub konstruować je od początku. Ponadto gra będzie posiadała całkowite wsparcie Steam Workshop, przez co ilość modyfikacji prawdopodobnie będzie ogromna.

Gra Cities: Skyline od dziś dostępna jest w przedsprzedaży na platformie Steam, a każdy kto zdecyduje się na zakup przedpremierowy otrzyma od developerów kilka drobnych upominków.

http://www.youtube.com/watch?v=aqQ0fNy0KZU

Źródło: store.steampowered.com

Dodaj komentarz

291 More posts in pc category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...