beth 750x300 1

Fallout 4? Bethesda zapowiada konferencję

Wprawdzie do targów E3 odbywających się w Los Angeles zostało jeszcze prawie pół roku, to już do uszu graczy napływają informacje, które podsycają ciekawość. Jedną z nich z pewnością jest zapowiedziana przez mocnego developera, konferencja.

beth 750x300 1

14 czerwca w samym sercu Hollywood Bethesda zaprezentuje coś nowego. Po raz pierwszy w historii firmy, twórcy poprowadzą samodzielną konferencję. Każda wzmianka o nowych produktach czy usługach, szczególnie tych ogłaszanych na E3, elektryzuje tysiące fanów gier. Tym bardziej, że Bethesda ma się czym pochwalić.

Niedawno, firma ogłosiła, że ich jedno z popularniejszych dzieł, zagości na konsole w wersji online. Mowa oczywiście o „The Elders Scrolls”, które zyskało podtytuł „Tamriel Unlimited”. Gra zadebiutuje tuż przed targami E3, czyli 9 czerwca. Po raz pierwszy pojawi się możliwość gry w sieci na konsolach, a żeby wszystkim było jeszcze przyjemniej, zniknie comiesięczna subskrypcja (na PC/Mac już 17 marca). Cały czas będzie jednak możliwość uzyskania bonusów na koncie premium, co będzie dawało m.in. dostęp do wszystkich DLC czy specjalne okazje w wirtualnym sklepie. Osoby posiadające już subskrypcje, automatycznie zostaną przeniesione na konto ESO Plus.

beth 750x300 2

Bethesda zrobiła tym niemały prezent swoim fanom, których TES ma na całym świecie miliony. Ogłoszenie własnego panelu na E3 wzbudziło więc niemałą sensację. Czyżby Bethesda miała zamiar ujawnić nowe tytuły? Prawdopodobnie tak. Jednym z nich może okazać się zupełnie nowa odsłona TES. „Skyrim” do tej pory uznawany jest za jedną z najlepszych gier w swojej niszy, a wersja „The Elders Scrolls Online” zdobyła tytuł najlepszej gry role playing właśnie na E3 (rok 2013). Istnieje więc spora szansa, że na konferencji dowiemy się czy szósta część TES ma rację bytu.

beth 750x300 3

Jednak najszerzej dyskutowanym tytułem, który może doczekać się w czerwcu zapowiedzi, jest „Fallout 4” (z akcją osadzoną tym razem w Bostonie). Postapokaliptyczny świat fani po raz ostatni zwiedzali w 2008 roku. Mimo to, tytuł cały czas jest grywalny (szczególnie pierwsze dwie, kultowe części), a rzesza oddanych fanów oczekuje kolejnej odsłony równie niecierpliwie jak „Half-Life 3”. Z całą pewnością byłoby to wydarzenie, a o Bethesda dyskutowano by w każdym gamingowym medium.

Prawie na sto procent na konferencji pojawi się nowy „Doom” stworzony na silniku id Tech 6 oraz „Battlecry”, a kto wie, może i zapowiedź „Dishonored II”. Jest na co czekać!

Źródło: bethesda.com

Fot: jw.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...