Cleo i Zumba Fitness World Party razem dla Karolinki

Wokalistka znana z przeboju „My Słowianie” – Cleo, Komputronik oraz wydawnictwo Techland wspólnie zapraszają do czynnego udziału, w aukcji charytatywnej na rzecz dziewczynki chorującej na mózgowe porażenie dziecięce.

Licytować możecie sportową grę Zumba Fitness World Party na konsolę XboX 360 z autografem Cleo. Popularna artystka do akcji nie została zaproszona przypadkowo, otóż Cleo jest ulubioną wokalistką Karolinki, a przebój „My Słowianie”, na tyle przypadł do gustu dziewczynce, że ta z miejsca stała się jego fanką. Wsparcie ze strony idolki zrobiło na niej kolosalne wrażenie.

O co gramy?

O trzy, wyjątkowe egzemplarze gry Zumba Fitness World Party na konsolę XboX 360 z autografem Cleo! Aukcja trwa do 24 lutego 2014 do godz. 20:30.

Link do licytacji.

Karolina Anisimowicz jest podopieczną Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Urodziła się w 28 tygodniu ciąży. Ważyła, zaledwie 800 gramów i to cud, że żyje. Pokonała wiele chorób. Jest bardzo radosną dziewczynką, ale do dziś zmaga się mózgowym porażeniem dziecięcym. Choroby nie pokona w 100%, ale dzięki przekazanym środkom możemy zawalczyć o komfort jej życia. Zebrane fundusze zostaną przekazane na rehabilitację oraz zasilą pulę potrzebną do wykonania bardzo poważnej operacji rdzenia kręgowego, do której przygotowywana jest dziewczynka.

Zaproszenie Cleo do wspólnej akcji nie było zbiegiem okoliczności. Mówimy o ruszaniu tym, co „mama w genach dała”. To szczególnie dobrze wychodzi w rytm ćwiczeń z gry Zumba Fitness World Party. Cleo osobiście to przetestowała podczas Zumba Party.

Zrób coś dla siebie!

Licytuj fajny – niepowtarzalny – prezent, z którym czeka Cię mnóstwo zabawy.

Dodatkowo nakręcić nóżki Karolinki można też ofiarowując swój 1% podatku:

KRS 0000037904

Cel szczegółowy: 6285, Anisimowicz Karolina

Więcej informacji o Karolince:

Więcej informacji o grze Zumba Fitness World Party, która jest przedmiotem licytacji, także na fanpage’u wydawnictwa Techland.

Źródło: Techland

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...