SanDisk wprowadza do swojej oferty nowe pamięci

Producent słynący z jakości sprzedawanych pamięci flashowych postanowił rozszerzyć ofertę o nowe produkty. Sprawdźmy co przygotował dla nas SanDisk…

Dual USB Drive angleUp open Hi-res

SanDisc Extreme PRO – poznajcie najszybszą na świecie kartę pamięci SD. Dzięki upgradowaniu nośnika UHS-II prędkości zapisu może osiągnąć nawet do 250 MB/s, co jest wynikiem wręcz niesamowitym. Wspomnianą prędkość zapisu docenią posiadacze aparatów, lubujący się w zdjęciach seryjnych.

Prędkość odczytu danych sięga 280 MB/s co zapewni bezproblemową komunikację z innymi urządzeniami jak i zmaksymalizuje wydajność pracy.

Za przyjemność obcowania z SDHD/SDXC UHS-II SanDisc Extreme PRO przyjdzie nam zapłacić od 119,99 do 299,99 dolarów, w zależności od wersji (16-64GB).

SanDisc Ultra Dual USB – pamięć jest skierowana do osób posiadających smartfony i tablety. Dzięki temu, że producent zdecydował się zastosować dwa złącza, PenDrive może być podłączony zarówno do gniazd USB jak i microUSB.

Dotychczas chcąc podłączyć PenDrive do urządzenia mobilnego posiadającego jedynie złącze microUSB konieczny był zakup specjalnej przejściówki. Dzięki Ultra Dual USB sprawa została znacznie uproszczona.

Cena urządzenia, choć nie najniższa nie należy do wygórowanych i tak za PenDrive o pojemności 16GB zapłacimy 69.99 zł, za 32GB – 199,99 zł, zaś wersja z 64GB to koszt 189.9 zł.

USB 3.0 SanDisc Extreme PRO – to pamięć flash skierowana do wymagających użytkowników potrzebujących szybkiego transferu oraz dużej pojemności.

PenDrive pozwala na zapisanie z prędkością 240MB/s aż 128GB danych. Taka specyfikacja zadowoli każdego. Niestety, cena jest dość wysoka i wynosi aż 199.99 dolarów. Czynnikiem łagodzącym minus kosztu zakupu jest wieczysta gwarancja producenta.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...