bblogo

Co dalej z BlackBerry?

BlackBerry jest na rynku urządzeń mobilnych od jakiegoś czasu. Kiedyś potęga, co się dzieje teraz z firmą? Firma miała problemy finansowe, jednak w ostatnim kwartale udało jej się wygenerować zyski. Przykuło to uwagę kilku innych producentów, którzy chętnie wykupili by BB.

bblogo

BlackBerry ostatnimi czasy nie może pochwalić się wybitnymi wynikami finansowymi. Mimo to Kanadyjczycy liczą jeszcze na to, że uda im się to poprawić dzięki współpracy z Samsungiem. Innego zdania jest Microsoft, Xiaomi , Huawei czy Lenovo. Te firmy chętnie przejęłyby BB. Microsoft podobno poprosił już o wstępną wycenę. Krążą plotki, że samo Apple jest zainteresowane zakupem, a to w głównej mierze za sprawą 44 patentów, które są w posiadaniu BB.

BlackBerry ma duży wpływ na rozwój telefonów komórkowych. Ich urządzenia są charakterystyczne dla marki i przy tym bardzo dobrze wykonane. Ciekawe jak dalej potoczą się losy kanadyjskiej firmy. Osobiście mam nadzieje, że odbije się od dna i nie skończy jak Nokia.

źródło: digitimes, neowin

_______________________

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą telefonów komórkowych pod tym adresem oraz do polubienia naszego profilu na facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...