You are here
Co już wiemy o nadchodzącym flagowcu Samsunga? mobile Sprzęt 

Co już wiemy o nadchodzącym flagowcu Samsunga?

Premiera najnowszego flagowca Samsunga należy do jednego z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy. Nie bez powodu – wielu dziennikarzy technologicznych przewiduje, że z okazji jubileuszowej, dziesiątej już rocznicy wypuszczenia pierwszego smartfona z serii Galaxy koreański potentat zaskoczy nas czymś naprawdę przełomowym. Czego możemy spodziewać się po najnowszym Samsungu Galaxy? Kiedy będzie mieć miejsce jego premiera? Sprawdź w dzisiejszym artykule.

Data premiery najnowszego Samsunga

Premiera najnowszego Samsunga odbędzie się 20 lutego w San Francisco o 20-tej czasu polskiego. Transmisję będzie można śledzić na żywo przez internet – wystarczy na przykład zarejestrować się na stronie Samsunga.

Samsung 2019 – co już wiemy?

Pogłoski na temat tego, jak będzie wyglądać najnowszy smartfon, krążą po internecie od kilku tygodni. Tym, co ma wyróżniać najnowszą propozycję Samsunga, jest ultracienka obudowa i nawet 6-calowy ekran, który ma wychodzić poza ramki. W październiku ubiegłego roku Samsung zaprezentował najnowszy interfejs OneUI, który ma zintensyfikować doświadczenia użytkownika i jeszcze bardziej ułatwić nam korzystanie z telefonu.

Nie ustają pogłoski dotyczące tego, w ile aparatów wyposażony będzie nowy model Samsunga. W ubiegłym roku sporą poprzeczkę ustawił Huawei P20 Pro, wypuszczając smartfona z aż 3 aparatami. Czy nowy Samsung przebije konkurencję, prezentując smartfona z większą liczbą aparatów? Przekonamy się już za kilka dni.

Pewnym jest, że możliwościami, jakie ma oferować najnowszy flagowiec, nie będą zawiedzeni miłośnicy selfie. Pojedynczy aparat do zdjęć robionych z przedniej części smartfona już w poprzednich wersjach Samsungów robił spore wrażenie. Można być pewnym, że inżynierowie Samsunga zrobili wiele, abyśmy przy najnowszym Samsungu Galaxy cieszyli się jeszcze bardziej profesjonalną jakością zdjęć.

Imponujący procesor, pojemniejsza (być może wynosząca nawet 4000 mAh) bateria, jeszcze szybsze ładowanie baterii oraz wsparcie dla technologii 5G – nie ma wątpliwości, że Samsung będzie podążał właśnie w tym kierunku.

Ciekawostką może być fakt, że najnowszy Samsung będzie prawdopodobnie ukłonem w kierunku posiadaczy kryptowalut. Z dużą pewnością można powiedzieć już teraz, że Koreańczycy wyposażą nowego smartfona w zabezpieczony biometrycznie portfel, w którym będzie można przechowywać najbardziej popularne kryptowaluty, takie jak bitcoin czy ethereum. Trudno przewidzieć, w jaki sposób wsparcie technologii blockchain przez tak rozpoznawalną markę jak Samsung wpłynie na cały rynek kryptowalut, choć domyślamy się, że w znaczący.

Cena najnowszego flagowca Samsunga

Nie znamy jeszcze dokładnej ceny nowego Galaxy, jednak pewne jest, że na wydatek ten trzeba będzie przeznaczyć co najmniej 3000 zł. Ostateczny koszt będzie zależał od tego, którą wersję smartfona wybierzemy. Jedno jest pewne – zakup nowego Samsunga to świetna inwestycja nie tylko w najbardziej zaawansowane technologie, ale też w obłędny design, o czym przekonali się już posiadacze na przykład Samsunga Galaxy S9.

Related posts

Leave a Comment