Co ma do zaoferowania nowy Pocketbook?

Znana firma, Pocketbook, od dawna zajmowała się produkcją e-czytników. Te niewielkie urządzenia, nazywane inaczej elektronicznymi książkami, miały mieścić w sobie wiele pozycji, by czytelnik zawsze miał do nich dostęp…

Ponadto, powinny one otwierać jak najwięcej formatów e-booków i odtwarzać je w jak najlepszej jakości. Pocketbook proponuje swoim klientom o wiele więcej możliwości, dzięki produktowi Pocketbook Ultra.

Większość internautów wypowiada się pozytywnie na temat e-czytników wyżej wspomnianej marki. Niemal wszystkie urządzenia zapewniały doskonały komfort czytania w przystępnych cenach. Jedynym produktem uznawanym za porażkę firmy był model Color Lux. Podobnie, jak Pocketbook Ultra, miał zapewnić szereg możliwości. Ze względu na przestarzałe technologie, produkt okazał się jednak mało użyteczny.

Pocketbook Ultra ma szansę odnieść ogromy sukces, dzięki wbudowanemu aparatowi fotograficznemu (5 Mpix). Nie chodzi jednak o robienie zdjęć z wakacji czy selfie, ale o skanowanie tekstu. Urządzenie zawiera bowiem oprogramowanie OCR, które dla większości użytkowników jest ogromnym atutem.

E-czytnik wyposażono w wielodotykowy interfejs, ekran o bardzo wysokiej rozdzielczości (1024 × 758 pxl) i procesor 1 GHz. Urządzenie jest niewielkie (zaledwie 6 cali) i dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: biały, ciemnobrązowy oraz szmaragdowy. Ponadto, obsługuje aż szesnaście różnych formatów e-booków. Kosztuje około 720 złotych.

http://www.youtube.com/watch?v=0wzU01VApdI

Ze szczegółową specyfikacją techniczną urządzenia zapoznać się możecie na stronie producenta.

Dodaj komentarz

561 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Wyjątkowe telewizory dla osób ceniących klasę i mocne brzmienie

Idealny obraz pełen detali, rozbudowany system audio zaprojektowany przez Bowers & Wilkins oraz wyjątkowe wzornictwo...