sharp-750x300

Sharp Aquos Crystal – cienkie ramki robią wrażenie

Patrząc na nazwę urządzenia, można pomyśleć, że to kolejny telewizor. Tym razem chodzi jednak o smartfon, który na tle konkurencji wyróżnia się niezwykle cienkimi ramkami okalającymi ekran. Co oprócz wspomnianej smukłości zaoferuje japońska słuchawka?

sharp-750x300

Urządzenie nie grzeszy specyfikacją, zaś zastosowane w nim komponenty sugerują, że mamy do czynienia jedynie ze średnią półką cenową. 5-calowy ekran o rozdzielczości 1080 x 720 pix, procesor Qualcomm Snapdragon 400, taktowany zegarem 1.2 GHz, 1.5GB pamięci operacyjnej RAM oraz Android w wersji KitKat – wszystko to w teorii powinno zapewnić co najwyżej poprawną wydajność.

aquos582

Konfiguracja to jedno, lecz prawdziwy efekt „wow” wywołuje ramka wokół wyświetlacza. Jest niezwykle cienka, prawie niewidoczna. Pytanie tylko, czy odpowiednio spełnia swoją główną rolę, czyli ochronę boków ekranu.

Jeśli design urządzenia do was przemawia, lecz obawiacie się o problemy z wydajnością, mamy dla was dobrą wiadomość. Na rynek trafi mocniejsza wersja opisywanego smartfona, czyli Sharp Aquos Crystal X. Jego specyfikacja w stosunku do słabszego brata robi wrażenie: 5.5-calowy ekran Full HD, 2GB RAM oraz Snapdragon 801 (2.3 GHz).

http://www.youtube.com/watch?v=S40INfI3Uxk

Obecnie na temat dostępności słuchawki wiadomo tylko, że początkowo pojawi się ona tylko na rynku amerykańskim. Nie oznacza to jednak, że nowy Sharp nie pojawi się z czasem na rynku europejskim.

Źródło: AndroidPolice

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...