Co nowego w sprawie Marvel: Ultimate Alliance 3?

Gier z superbohaterami nigdy dość. Szczególnie w momencie, kiedy co parę miesięcy ma miejsce premiera filmu z uniwersum Marvela. Kto i w jakiej produkcji próbuje utorować sobie drogę do naszych konsol?

W naszych kinach wciąż możemy oglądać filmy Captain America: Civil War oraz X-Men: Apocalypse. Na oba z nich warto było czekać. Wysokimi notami zarówno wśród fanów, jak i krytyków filmowych, cieszy się przede wszystkim najnowsza odsłona przygód Steve’a Rogersa aka Kapitana Ameryki. Pobicie rekordu kasowego produkcji nie mogło przejść niezauważone przez twórców gier wideo. Nic więc dziwnego, że w mediach ponownie zaczęło być głośno o tytule, którego celem jest podbicie serc posiadaczy konsol nowej generacji oraz dobranie się do ich kieszeni.

Marvel: Ultimate Alliance 3 to gra, o której wiadomo, że ma powstać, zatem miłośnicy perypetii komiksowych herosów czekają na nią z niecierpliwością. W sieci pojawiły się przecieki, które uchylają przed nami rąbka tajemnicy. Na platformach PlayStation 4 i Xbox One mają się pojawić następujące postacie: Spider-Man, Captain America, Iron Man, Hulk, Thor, Black Widow, Hawkeye, Iron Fist, Luke Cage, Spider Woman, Wolverine, Storm, Havok, Iceman, Jean Grey, Nova (Sam Alexander), Daredevil, Black Panther, Ms. Marvel, Scarlet Witch, Green Goblin, Agent Venom, Loki, Songbird, Magneto, Sabretooth, Electro, The Sentry oraz Moonstone.

Druga część gry, czyli Marvel: Ultimate Alliance 2, ukazała się w 2009 roku i zyskała popularność wśród graczy. Gdy pokryła się ona już nieco kurzem, w Internecie można było czytać wszelaki wzmianki, dotyczące następnego tytułu. Nie powinno dziwić, że każda kolejna informacja dotycząca trzeciej części wzbudza zainteresowanie fanów.

Pytanie, ile jeszcze przyjdzie nam poczekać na Marvel: Ultimate Alliance 3, bo samo pojawienie się informacji, że gra jest już na liście Activision, graczom nie wystarcza. W mediach pojawiał się często 2017 rok, jako termin wydania tytułu. Czy możemy zatem liczyć na to, że dokładna data pojawienia się produkcji zostanie nam wkrótce podana? 

 

Źródło informacji: comicbook.com

Źródło grafiki: dj-fahr.deviantart.com

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...