You are here
Co pokaże Sony na E3 2018? Gry konsole 

Co pokaże Sony na E3 2018?

Fani branży gier wideo już zacierają ręce na zbliżające się targi Electronic Entertainment Expo w Los Angeles. Za niecały miesiąc okaże się, co przygotowali producenci, ale już dziś niektórzy chętnie podzielili się pewnymi informacjami. Wiemy na przykład, co pokaże Sony na E3 2018.

Sony na E3 2018

Dobra passa Japończyków zdaje się trwać w najlepsze. Niemal każdy z dużych tytułów, który pojawił się ostatnio na PlayStation 4, okazał się sukcesem. „Horizon: Zero Dawn” czy „God of War” to produkcje niemal idealne, choć mocno się od siebie różniące. Taką różnorodność przyjdzie nam zobaczyć na konferencji, którą Sony zaplanowało na 12 czerwca (godzina 3:00 naszego czasu). Co zostanie pokazane?

Sony na E3 2018

Zazwyczaj to, co dany producent chce pokazać swoim fanom, było mocno strzeżone. Oczywiście zawsze pojawiały się przecieki oraz setki domysłów, które nawet częściowo się sprawdzały. Jednak tym razem Sony postanowiło powiedzieć wprost, czego możemy się spodziewać. Jeżeli chodzi o tytuły, nie będzie większych zaskoczeń, ale nie oznacza to, że nie będziemy czekać na konferencję. Wręcz przeciwnie.

Sony na E3 2018 oficjalnie zapowiedziało cztery tytuły. Oczywiście prezentacji będzie więcej, ale widać, że to tych produkcjach skupi się głównie uwaga całego świata. Co więc zobaczymy na pewno? Zaskoczeniem nie powinno być to, że „Marvel’s Spider-Man” (Insomniac Games) odegra ważną rolę podczas E3. Pokazany na zeszłorocznej konferencji „pajączek” sprawił, że ponownie można było uwierzyć, że gry na podstawie komiksów/filmów potrafią być dobre.

Ogromne, gotowe do eksploracji miasto oraz mechanika pozwalająca na swobodne poruszanie się po nim to tylko część z tego, co ma na nas czekać. Premiera „Marvel’s Spider-Man” odbędzie się już wczesną jesienią więc nie dziwne, że Sony będzie teraz pokazywało tytuł wszędzie, gdzie to tylko możliwe. Liczymy na nowy materiał z rozgrywki.

The Last Of Us 2

Jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów, którego daty premiery jeszcze nie ujawniono. Produkcja od Naughty Dog to kontynuacja gry, która wyciągnęła z PlayStation 3 ostatnie poty. Jej przeniesienie na „czwórkę” wprawdzie dużo nie zmieniło, ale dalej „The Last Of Us” cieszy oko, a co więcej, gwarantuje dobrą rozrywkę. W produkcji pasowało do siebie wszystko – od pierwszej do ostatniej sceny. Nie dziwne więc, że w chwili kiedy Naughty Dog ogłosiło, że pracuje nad drugą częścią, wszyscy zaczęli się zastanawiać, kiedy będzie premiera.

Do tej pory zobaczyliśmy jedynie dwa materiały wideo, ale żaden z nich nie pokazywał rozgrywki. Istnieje szansa, że Sony na E3 2018 zechce podzielić się właśnie czymś takim, choć nie robilibyśmy sobie dużych nadziei. Podobnie jak z „Death Stranding” od Kojima Productions, które jak do tej pory przyniosło więcej pytań niż odpowiedzi. Być może zobaczmy kolejny materiał, który zostawi nas z opadem szczęki i tysiącem pytań.

Ostatnią z produkcji, która jest pewna, to „Ghost of Tsushima” od Sucker Punch. Nic, tylko czekać do 12 czerwca.

Po gry na PlayStation 4 zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Źródło: PlayStation

Related posts

Leave a Comment