aco 750x300 1

Computex pod banderą Acera

Targi Computex już za nami. W Tajlandii wystawiali się praktycznie wszyscy producenci liczący się obecnie na rynku. Czy Acer miał się czym tam pochwalić?

 
aco 750x300 1
Swoją przygodę z tegorocznymi targami Acer zaczął od bardzo dobrej informacji. Jego produkt, Acer Revo One RL85, został wyróżniony nagrodą jako „Najlepszy wybór roku”. To niewielkich rozmiarów komputer, który można obsługiwać za pomocą specjalnej aplikacji na smartfona czy tableta. Revo działa na systemie Windows 8.1, ale jest już przygotowane na zbliżającą się premierę Windows 10. Dodatkowo, zależnie od wersji, sprzęt ma w sobie dwurdzeniowy procesor Intel Celeron, od 2 do 8 GB RAM i dysk od 60 GB do 1 TB. Revo wygląda przy tym wprost rewelacyjnie. Niewielki, opływowe kształty i dwa kolory do wyboru (biały oraz czarny).
Acer Revo OneRL85 to także krok w stronę budowania swojej własnej chmury. BYOC (Build Your Own Cloud) to aplikacja pozwalająca na bezproblemowe tworzenie backupów, dzielenie się wynikami swojej pracy czy zdjęciami. Acer mocno rozwija tą technologię, a teraz na Computex po raz pierwszy pochwalił się publicznie rozwiązaniem abPBX plus. Jest to system oparty na BYOC, który ma zapewnić kompleksową wymianę multimediów dla przedsiębiorców. Do jego obsługi służyć ma abTouchphone, który wygląda jak połączenie telefonu stacjonarnego z tabletem. Przygotowano oczywiście specjalną aplikację do obsługi, ale to nie tylko urządzenie skierowane dla przedsiębiorców. Jego warianty dla indywidualnych klientów także się pojawiły.
 
aco 750x300 2
O nowej serii Acer Iconia już was informowaliśmy, ale Acer pokazał także ciekawe 2-in-1 Aspire Switch 11 V. Stanowią one serię notebooków wyposażonych w procesory Intel Core M, charakteryzujące się niewielkim zużyciem energii. Bez ładowania mogą wytrzymać aż do 8 godziny ciągłej pracy. Matryce IPS o rozdzielczości FullHD, bezzatrzaskowe magnetyczne zawiasy  oraz możliwość wykorzystania Switcha jako notebooka i tableta, zapewni produktowi Acera sporą popularność.
Computex 2015 przyniósł kilka ciekawych rozwiązań, a Acer z całą pewnością przodował wśród wystawców.
Źródło: Acer
Fot: jw.
__________________
 
Po produkty Acera zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...