Cyber Monday

Cyber Monday lepszy od Black Friday

Wiemy już, że Black Firday w wykonaniu polskich sklepów nijak miał się do tego, co działo się w krajach zachodnich. Czy Cyber Monday, który odbywa się właśnie dzisiaj, ma szansę naprawić nieco wizerunek “wyprzedażowych świąt”?

Cyber Monday

Mógłbym przygotować dla was serię poradników zakupowych odnoszących się do Black Friday oraz Cyber Monday, ale nie zrobię tego z kilku powodów. Po pierwsze, w sieci znajdziecie gros tipów, jak kupować podczas wspomnianych dni. Po drugie — nie chcę zabierać wam frajdy związanej z wyszukiwaniem ciekawych ofert. Niemniej, zachęcam do odwiedzenia naszych sklepów internetowych — Stylomaniak oraz Vipelektrogadzet, w których możecie znaleźć co najmniej kilka perełek cenowych. Skoro nie opublikuję konkretnych linków z ofertami, po co w ogóle stworzyłem publikację? Ano po to, żeby pokazać, że Cyber Monday nie jest w u nas wydmuszką jak Czarny Piątek.

Czym jest Cyber Monday?

Cyber Monday, cyberponiedziałek, cybernertyczny poniedziałek lub cyfrowy poniedziałek. Nieważne, jaką nazwę przyjmiemy, jest drugim po Black Friday świętem wyprzedaży, którego idea powstała w Stanach Zjednoczonych kilkanaście lat wstecz. Nie dajcie się jednak zmylić nazwie, gdyż cyfrowy poniedziałek, wbrew pozorom, nie odnosi się jedynie do wyprzedaży elektroniki.

Cyberponiedziałek obejmuje wszystkie sklepy, pod warunkiem, że są to sklepy internetowe. Oznacza to, że interesujące oferty znajdziecie nie tylko w serwisach ze sprzętem elektronicznym, ale także w sieciowych marketach ubraniowych oraz zakupowych platformach z upominkami. Polowanie czas zacząć, ale czy gra jest warta świeczki, a konkretnie rzecz biorąc — poświęconego na nią czasu?

Czy warto tracić czas na poszukiwania okazji?

Zanim popełniłem rzeczony tekst, postanowiłem przejrzeć dzisiejsze oferty promocyjne związane z Cyber Monday. Spisałem najistotniejsze dla mnie dane i zestawiłem je z dotyczasowym cenami w przeróżnych dystrybucjach. Prawdę mówiąc, podobnie uczyniłem przy okazji Black Friday, a co za tym idzie, mam całkiem realne porównanie. W mojej opinii dzisiejsze oferty stanowią realne okazje, szczególnie w bezpośrednim zestawieniu z tym, co znalazłem przy okazji czarnego piątku. Jeśli więc uda się wam dziś wygospodarować godzinkę lub dwie, koniecznie przejrzyjcie oferty sklepów internetowych. Nie zapomnijcie zajrzeć również do nas.

Dodaj komentarz

445 More posts in felietony category
Recommended for you
Subskrypcja VOD
Subskrypcja VOD ma także wady, o których często zapominamy

Ostatnie kilka lat pokazuje, jak łatwo zachłysnąć się czymś nowym i pozornie wygodnym, by nagle...