OnePlus 6T

Czekasz na OnePlus 6T? Podpowiadamy, gdzie obejrzeć premierę

Premiera OnePlus 6T zbliża się wielkimi krokami. Od poznania kolejnej odsłony “pogromcy flagowców” dzieli nas raptem 20 dni. Cześć z was chciałaby zapewne śledzić wydarzenie w czasie rzeczywistym? Okazuje się, że nie jest to wcale takie trudne.

OnePlus 6T

OnePlus 6T zapowiada się na kolejny sukces wizerunkowy rzeczonego producenta. Jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom, smartfon otrzyma układ Qualcomm Snapdragon 821, 128 GB pamięci na dane, a także aparat do selfie o rozdzielczości 16 Mpix. Upgrade’u doczeka się również wygląd oraz akumulator. Zamiast 3000 mAh, użytkownicy otrzymają baterię o pojemności 3400 mAh. Nowy 6,4-ekran oraz wbudowany w ekran czytnik linii papilarnych dopełnią wspomnianą specyfikację. Na resztę “wieści” musimy niestety zaczekać do czasu oficjalnej premiery.

Premiera OnePlus 6T

Konferencja odbędzie się już 30 października w Nowym Jorku. Jeśli akurat będziecie w mieście, możecie kupić bilet i uczestniczyć w evencie na żywo. Koszt to nieco ponad 70 złotych, a więc bardzo przyzwoicie.

Naturalnie większość z was, podobnie jak ja, będzie śledzić wydarzenie przed komputerem lub telewizorem. Jest to oczywiście możliwe, a co ważne — w pełni darmowe. Wystarczy udać się na stronę producenta. Stream powinien zostać udostępniony około godziny 16:00 czasu polskiego. Dajcie znać w komentarzach, kto z was będzie go oglądać.

Źródło: OnePlus

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...