Galaxy Note 10

Samsung może pokazać aż cztery wersję Galaxy Note 10

Południowokoreański producent elektroniki chce wypuścić w tym roku cztery smartfony z serii Galaxy Note 10. Choć dla wielu może wydać się to zaskoczeniem, decyzja Samsunga jest podyktowana zdroworozsądkowym trendem na rynku mobilnym. Popatrzcie tylko na tegoroczny line’up innych producentów. Nawet Huawei zaprezentowało P30 w trzech odmianach.

Galaxy Note 10
fot. Samsung

Smartfony z serii Galaxy Note są drogie i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości. Niemniej, mimo wysokiego kosztu zakupu urządzenia te cieszą się ogromną popularnością i Samsung ani myśli zaprzestać kontynuowania udanej linii. W planach wydawniczych na rok 2019 mogą pojawić się aż cztery nowe wersje urządzenia.

Galaxy Note 10 w czterech wersjach

Dwa mocno odbiegające od siebie warianty danego smartfona są obecnie producenckim standardem. Coraz częściej spotyka się aż trzy opcje, ale Samsung może zaserwować nam cztery wariacje na temat Galaxy Note 10 . Dwie z nich obsłużą sieci 5G, a dwie będą bazowały na dotychczas wykorzystywanej infrastrukturze LTE. Co ciekawe niezależnie od wykorzystywanej sieci, smartfony możemy podzielić na dwie główne wersje sprzętowe.

W jednym z nich znajdziemy ekran o przekątnej wynoszącej 6,28-cala oraz potrójny aparat główny. Druga opcja to wyświetlacz o przekątnej 6,75-cali i poczwórny tylny aparat. W sieci krążą plotki o tym, że Koreańczycy zamierzają udoskonalić wrażenia wizualne związane z wyświetlaczem, ale na ile okaże się to prawdą, przekonamy się z czasem.

Źródło: Androidheadlines

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....