Czy czwarta część Assassin’s Creed utoruje drogę pirackiej serii?

Dobre oceny środowiska branżowego, które uzyskał najnowszy Assassin’s Creed skłoniły Ubisoft do rozważenia opcji stworzenia nowej serii, której akcja miałaby się toczyć na morzach i oceanach.

Sondując rynek studio wysyła do wybranych graczy ankiety z pytaniami. Działanie firmy może być pierwszym zwiastunem powstania nowej serii gier. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że na dłużej zamiana serii Assassin’s Creed w produkcje o piratach, by nie przeszła.

Jakich pytań możemy się spodziewać w ankiecie? Np.: jak ważne są dla nas rozwinięte elementy ekonomiczne, personalizacja wyglądu swojej postaci, statku, czy kryjówki. Padają również pytania na temat misji kooperacyjnych i trybu wieloosobowego. Jednym z fundamentalnych zagadnień poruszanych w ankiecie jest to, czy gra o piratach mogłaby stać się nową serią po odcięciu się od marki Assassin’s Creed?


W ankiecie znajdziemy, też pytania traktujące o dalszych losach gry o asasynach – studio pragnie poznać naszą opinię, w kwestii: nowego bohatera w czasach współczesnych, nowej epoki, możliwości zwiedzania budynków.

Jakie macie pomysły na odświeżenie serii o starożytnych zabójcach?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...